2737
2734
خیلی ها نرگس گفتن بخصوص پزشکم ولی تو این سایت تعریفش نشنیدم
خدایااااااا شکرت منم بعد از دو سال چشم انتظاری مادر شدم . خدایا شکرررررت
ثبت نام گروه سوم ختم معراج ختم معراج ویژه ازدواج عالی و عاقبت بخیری جوونا http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1115607
خداوند به موسی فرمود : با زبانی دعا کن که گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!! موسی عرض کرد چگونه ؟؟؟ خداوند فرمود : به دیگران بگو برایت دعا کنن ! چون با زبان آنها گناه نکرده ایی .... برای هم دعا کنیم قطعا زودتر مستجابه . واسم دعا کنین و یک صلوات بفرستین واسم . ممنون .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
دوستم رفته بود نور بش گفتن قلبش سوراخه باید بره اکو و جواب ان تیش خوب نیست و اینا که اکوش گفت قلبش سوراخه باید آمینو کنی خون به دل دوستم کردن از استرس رفت نرگس گفتش هیچی نیست اکو که بش گفت جنین 2هفته کوچیکتر از سنشه

خدایا شکرت...پسر گلم خوش اومدی

2740
نمی دونم اینو میخونی یا نه اما به نظرم تو اهواز اصلا دکترای خوب نیست.من رفتم نرگس آزم و سونو هر دو خوب بودن اما دخترم الان تحت نظره دکتر مغز و اعصابه این دکترا فقط دنبال پولن
کاریش نمیشه کرد افتاده اتفاق
فاطمیا جان مشکل دختر گلت چیه ؟ خب پس کجا برم از همه جای استان میفرستن پیش نرگس . امروزم رفتم نرگس آز دادم خانم دکتر شهبازیان هم سونوم کرد ولی طول جنین گفت کمه قرار چند روز دیگه دوباره برم . فاطیما میگم شاید مشکل گل دختر شما مال زمان تولد یاشه ضربه ای چیزی به سرش وارد شده باشه
خدایااااااا شکرت منم بعد از دو سال چشم انتظاری مادر شدم . خدایا شکرررررت

لیست آزمایشگاههای اهواز

ژنتیک پزشکی در اهواز

عاشق مولانا و غزلیات دیوان شمس(ای یار ما عیار ما دام دل خمار ما  ** **  پا وامکش از کار ما بستان گرو دستان ما) و در حال همکاری با سایت محبوبم دکتر یاب هستـــم پزشکان تهران بهترین دکتر پوست در تهران  پزشکان مشهد - پزشکان اهواز - پزشکان اصفهان - پزشکان تبریز - پزشکان شیراز

من که برای انجام آزمایش های غربالگری ام دکترم گفت برو آزمایشگاه پاستور . ما خونمون اهوازه. تنها آزمایشگاه معتبرم این آزمایشگاهه. کارشون خدایی خوبه

شمارشو دارم. خیلی آزمایشگاه مدرنی هستش ۷-۳۳۳۶۴۱۶۲ – ۰۶۱ 

2706