2733
2739

حس میکنم ریزه من کرمانشاهم همه دکتر های بیمارستان حکیم رو زیر و رو کردم سزارین انجام نمیدن میگن باید ۴ کیلو بشه بنظرتون میشه ؟ شما بچتون چطور بود چند کیلو شد

ولی دکتر که سونو رو دید گفت بچه ت جز بچه های درشته

خب من کلا ۸ هفته تا زایمان دارم و اگه هر هفته ۲۰۰ گرم اضافه کنه ۳۱۰۰ میشه🙁

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
I’m happy 😆 

۴هفته آخر زیاد وزن میگیره

تا میتونی کباب بخور

من دخترم۴،۲۰۰بود سزارین شدم البته اولش درد طبیعی کشیدم دقیقا۱۸ساعت بعد ک دیدن دارم میمیرم اورژانسی سزارین شدم

به‌نظر‌من‌توی‌تاریخ‌به‌غیر‌از‌سقراط‌وبقراط‌یه‌نفربه‌اسم‌حبه‌ی‌مقراط هم بوده ولی چون نتونسته آدم مهمی بشه تاریخ فراموشش کرده😁منم به یادش اسم کاربریمو گذاشتم حبه‌ی‌مقراط که لااقل ی نامی ازش بجابمونه😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وزنگیری اصلی جنین در ماه نهم هست 

میدونم خداستم ببینم امکانش هست بشه ۴ بخدا ب صد جا پیشنهاد پول دادم همه کار کردم اشنا بردم میگن سزارین تو کرمانشاه امکان نداره چون تو اتاق عمل سونو میگیرن ولی ۴ کیلو بشه سز میشه و بریچ حالا من ۳۰ هفتم بریچه میترسم بچرخه تا اونموقع

1
5
10
15
20
25
30
35
40
I’m happy 😆 
۴هفته آخر زیاد وزن میگیره تا میتونی کباب بخور من دخترم۴،۲۰۰بود سزارین شدم البته اولش درد طبیعی کشی ...

سونو ۳۰ هفته دادی؟چند کیلو بود ۲۸ تا ۳۰ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
I’m happy 😆 
2740
سویق سنجد و قلم  وبستنی  اینا خوبن بحور زود وزنشو میبره بالا ..من قلم  زیاد  خور ...

عه چ خوب شنیدم قلم و گوشت خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
I’m happy 😆 
برا من ۲۸هفته ۸۰۰ گرم بود ۳۳هعته ۱۲۸۰ ۴۰ هفته ۴۱۰۰

ماشالا چ خوب چیز خاصی خوردید وزنش رفت بالا؟من لیدی میل میخودم میگن خوبه مکمل هامم مرتب مصرف میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
I’m happy 😆 
چرا طبیعی زایمان نمیکنی؟ روش بی دردی انتخاب کن

ن اصلا نمیتونم عوارضش بالاست خواهرم ماماست میگه شده بری تهران سزارین کن همسرمم بدش میاد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
I’m happy 😆 
سونو ۳۰ هفته دادی؟چند کیلو بود ۲۸ تا ۳۰ 

۳۳هفته۳و۱۰۰بود

۳۸هفته و۵روزشد۴،۲۰۰

به‌نظر‌من‌توی‌تاریخ‌به‌غیر‌از‌سقراط‌وبقراط‌یه‌نفربه‌اسم‌حبه‌ی‌مقراط هم بوده ولی چون نتونسته آدم مهمی بشه تاریخ فراموشش کرده😁منم به یادش اسم کاربریمو گذاشتم حبه‌ی‌مقراط که لااقل ی نامی ازش بجابمونه😂
عه چ خوب شنیدم قلم و گوشت خوبه

عالیه من بچم 2 بود خیلیناراحت بودم چون وزنش کمه  ماهای اخرم بودم دکترم  سویق سنجد پیشنهاد داد پیدا نکردم  مادرم  واسم قلم  درست میکرد  اینجا بچها هم نوشته بودن  بستنی هم   خوبه ولی زیاده روی نکن چون شیرینه 

يه لجباز مهربون
۳۳هفته۳و۱۰۰بود ۳۸هفته و۵روزشد۴،۲۰۰

زنده باشه عزیزم چ خوب مال من فک نکنم تا اون وزن برسه پس هم لیدی میل میخورم هم مکمل هامو مرتب مصرف کردم خوراکمم خوبه قد و هیکل خودم و همسرمم بلنده یعنی ژنتیک خودمونم درشته نمیدونم چرا این وزنش اینطور بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
I’m happy 😆 
2706