2752
2734
عنوان

شماجای من بودین چیکار میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 149 بازدید | 17 پست
نه امروز گفتم پاشو چایی بخور گفت برو اونور گرفت خابید هیچیم نمیخوره تو خونه حتی چایی منم دیگه بیخیال ...

ای کاش نمیگفتی فک نکن نخ بدی برای اشتی میگیره ها یا باید بری مستقیم نازشو بکشی یا کامل بکش عقب خودشون میان مطمن باش 

با روشنایی درونت بدرخش🌅
من بدترم اونقدر دوسش دارم لعنتی خیلی جذابه خودش میدونه من خیلی دوسش دارم و اگ میبینمش پیشمه بغل و بو ...

ماهم باهم خوبیم تو روزای عادی ولی الان واقعا تعجب میکنم اینقدر سنگدل حتی با بچه هم قهره خدایی کنه خوب بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای کاش نمیگفتی فک نکن نخ بدی برای اشتی میگیره ها یا باید بری مستقیم نازشو بکشی یا کامل بکش عقب خودشو ...

چیکار کنم گفتم شاید وابده نمیدونسم اینقدر جدی میگیره بعد جالبه اصلا دعوامونم نشده یه چیزی گفت من ناراحت شدم اونم قهر کرد دیدم من ناراحتم🤕🤕