2733
2734
سلام به همه مامانای گل.

پسر من 6 ماهشه و تازه حدود 3 هفته هستش که از غذای کمکی استفاده می کنه ولی دچار یبوست شده یعنی تقریبا هر دو روز یکبار شکمش کار می کنه. کسی راه حلی برای این مشکل می دونه؟ ممنونتون می شم که نظراتتون رو بدونم.
خانما دختر من در 9 ماهگی هستش غذا هم اصلا نمی خوره ولی 10 روزی میشه شکمش کار نمی کنه البته به گفته مادربزرگها یه تیکه صابون رو مثل شیاف براش کردم جواب داد ولی دیگه می ترسم واسه روده اش ضرر کنه. شربت انجیر و شربت منیزیم هیدروکساید 8 درصد که دکتر داده هم افاقه نکرده دوباره باید ببرم دکتر مشکل من اینکه که حنا اصلا نمی زاره چیزی به دهنش برسه و وقتی به زور میدم همه رو میده بیرون.
میشه یک کمکی کنین.
mer30
زهرا خانم
10 روز خیلی خیلی زیاده برای اینکه شکمش کار نکنه ها. حتما ببرش دکتر.
دکتر غلامرضا خاتمی ( خیابون نصرت یا فرصت، الان آدرسش باهام نیست که برات بذارم) بهترین فوق تخصص گوارش اطفال هستش که البته وقت گرفتن ازش یه کمی مشکله البته به سلامتی بچه می ارزه هرچقدر هم که مشکل باشه.
دکتر عسکر اقبالخواه ( تلفن 44406970 بالاتر از میدون پونک، آدرس دقیقش رو می تونی تلفنی ازش بپرسی) ایشون هم فوق تخصص گوارش اطفال هستن و دکتر خوبی هست راحت هم وقت می ده.
دوست عزیز کلا یبوست مشکلیه که باید زود حل شه چون باعث مشکلات دیگه می شه. اینو نگفتم که بترسی، چون دختر من این مشکل رو داره و بیچارگی هاشو کشیدم وقتی می بینم یه مادر دیگه ممکنه این چیزا براش به وجود بیاد نمی تونم که بهش نگم.
به امید اینکه همه بچه های بیمار زود زود خوب شن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731