2737
2739
عنوان

ساخت وب سایت جامع غذای نی نی...

344 بازدید | 7 پست
سلام به همه مامان ها. مخصوصا اونهایی که مثل من نی نی بدغذا دارن بدغذایی پسر من یه جرقه در مغزم روشن کرد که چرا سایت مربوط به غذای نی نی نداریم؟ یه چیزی که فقط غذاهای مخصوص بچه ها توش باشه؟ این بود که این دامین رو ثبت کردم :food4nini.ir و اگر خدا بخواد تا یکی دو روز دیگه سایت بارگزاری میشه فعلا سایت این دسته بندی ها رو داره: صبحانه - ناهار و شام - میان وعده و دسر - تجربه های مادران رده بندی سنی هم داره. یعنی وارد گروه سنی مورد نظر میشید و میگید صبحانه میخوام... لیست صبحانه ها میاد قابلیت ها مختلف هم بعدا میشه گذاشت. مثلا اونی که تو ذهن منه برنامه یک ماهه غذایی با توجه به شرایط نی نی هست. مثلا اونی که کم خونی داره برنامه اش با عادی فرق میکنه. یا چارت آنلاین رشد قد و وزن نی نی هامون دوست دارم الان بهم ایده بدید. چی داشته باشه خوبه؟ و اگر دوست دارید میتونید دستور غذایی بذارید تا توی سایت همه بتونن استفاده کنن فقط دستور غذایی ها، مال غذای آماده نباشه. مثلا نگیم "صبحانه کورن فلکس و شیر". بگیم تو "کورن فلکس و شیر یه قاشق خامه هم اضافه کردم با پودر گردو و فندق و خیلی خوشمزه شد". منظورم اینه که یه چیزی از خودمون هم توش باشه.
زیور آلات خوشگل برای خانمهای خوشگل ...http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=23984
فکرت عالیه من هنوز نینیم به غذا نیوفتاده که بتونم کمکی کنم
---خدایا بابت همه چیز هزاران بار شکر و ممنون---فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ---خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن...
افرین فاطمه خانوم خیلی عالیه مطمانا موفق می شی من بچه ندارم که بتونم راهنماییت کنم ولی همینکه تو راهه عملی کردن ایده ات قدم گذاشتی خیلی عالیه
این اپلیکیشن زندگی منو متحول کرد. اگه می خواین سیاست زنانه و لطافت زنانه یاد بگیرین این اپلیکیشن رو از کافه بازار دانلود کنین. خیلی عالیه دوس جونیا اینم لینکش ولی از گوشی باید وارد بشین http://cafebazaar.ir/app/com.behesht.FemalePolitics/?l=fa

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740