2733
2739
سلام دخترم دو سال و 9ماهشه .حدود 20 کلمه میگه جمله فقط یکی میگه گربه رفت.ولی همه چیزو کاملا میفهمه حتی میگم مودم و خاموش کن میفهمه. بنظرتون جای نگرانی هست؟؟؟؟؟؟هم رشدش خوبه هم تغذیش.
عشقم زندگیم تکیه گاهم=همسرم(خدایا شکرت)
الان از یه پزشک پرسیدم تو دلمو خالی کرد گفت هم متخصص اطفال ببر هم فوق تخصص اعصاب کودک هم گفتار درمان خیلی ترسدم یه متخصص کودک میبرم شهرمون متخصص اعصاب کودک نداره اخه.گفتار درمانی چکار میکنه یعنی تمرین کلمه میکنه
عشقم زندگیم تکیه گاهم=همسرم(خدایا شکرت)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزییییزم کوجولو هنوز منة خواهرزادم خیییلی دیر حرف زد الان جهار سالشه همه جیزو میفهمه حرفم میزنه ولی نمیتونه خوب کلماتو ادا کنه اصلا نکران نباش خواهرزاده من تا سه سالکی فقط کلمه میکفت اونم کج و کوله کلی دکتر بردنش کفتن اصلااا مشکلی نداره
درباره زني كه روياهايش بر باد رفت چه ميداني؟زني كه پله ها را يكي يكي نه كه به يكباره سقوط كرده است،درباره زني كه ميرود، زني كه نطفه هاي هق هقش را در دهان بالش شب عقيم ميكرد چه ميداني؟ زني كه درهجمه ي مردان بيهوده  زنانگيش را فراموش كرد😢
2738
اصلا نگران نباشین فقط زیاد باهاش صحبت کنید . تا 4سال راه داره که حرف نزنه. اگر بعد از 4سال حرف نزد با وجود همه تلاشهاتون در زمینه ی به حرف گرفتنش اونوقت ببریدش دکتر
بیا گلم که خدا خواست دخترم باشی انیس و همدم روزهای آخرم باشی همیشه کاش که یک سمت پدرت باشد تو هم بخندی و در سمت دیگرم باشی
مثلا اگر چیزی میخواد زود بهش نده بزار تلاش کنه تا بگه چی میخواد. احتمالا چون تنها بودین خودت زود به نیازهاش پاسخ دادی اونم نیازی ندیده به زود صحبت کردن
بیا گلم که خدا خواست دخترم باشی انیس و همدم روزهای آخرم باشی همیشه کاش که یک سمت پدرت باشد تو هم بخندی و در سمت دیگرم باشی
پیگیر باش ولی نگران نه،پسر عموی منم تا 3سالگی کلمه هم به سختی ادا میکرد منظورش رو با اشاره و صداهای نامفهوم میرسوند الان کلاس سوم و خیلی هم باهوش و پرحرف نگران نباش
تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
ما ی رفیق داشتیم میگف پسرش مرد گنده ای شده حرف نمیزنه اون س سال و نیمش بوده بعد مادرشوهرش گفته باباش هم دیر ب حرف اومده ی پرس و جو بکن
لطفا واسه حاجت روایی من یه صلوات بفرستید ممنونم
2706