2737
2734
عنوان

مامانا واقعا برا حرف نزدن دخترم نگرانم میشه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 46 پست
سلام من دختر جاریم تا چهار سالگی حرف نزد و الانم که نزدیک ش سالشه درست نمیتونه کلمات و ادا کنه جاری من که بیخیال عالم بود ولی تازگی ها عمش یعنی خواهر شوهرم بردتش دکتر گفته که این بچه باهاش کار نشده تو مدرسه مخصوصا تو املا خیلی به مشکل میخوره باید باهاش کار شه نمیخوام بترسونمت اصلا ترسناک نیست فقطط باهاش کار کن مدام حرف بزن مثل یه گزارشگر کاراتو با صدای بلند گزاش کن
کاشت ناخن دیزاین حرفه ای با مناسبترین قیمت و کیفیت ❤️💅😊😊 منتظرتون هستیم 09330029500
دختر من سه ماهشه چیزایی مثل او میگه ولی وقتی صداش میکنم برنمیگرده ولی دنبال جغجعه سرشو تکون میده
خدایا فرشتم برگشت پیشت اگه صلاح میدونی نی نی سالم بهم ببخش... دوستان واسه مادر شدنم یه صلوات بفرستین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
دوستم تا 3 سالگی صبر کن اگه حرف زد که هیچی اگه نه ببرش گفتار درمانی منم دخترم رو 3/5 سالگی بردم البته گفت یه کم دیر اومدی دختر من سه چهار کلمه بیشتر حرف نمیزد وقتی بردمش باهاش کار کرد و خودم هم تو خونه مثل گفتاردرمان باهاش کار کردم خیییییلی خوب شد گفتاردرمانی خیلی تاثیر داره البته باید کاربلد باشه
خدایا کمکم کن بنده ای باشم که تو می خوای چون تو همون خدایی هستی که من می خوام.دوست دارم خداجون
داداش منم دیر به حرف اومد .چون ازلحاظ هوشی و قد,وزن مشکلی,نداشت همه می گفتن تخم کبوتر بدید بهش. ماهم چندبار دادیم به حرف اومد. یه هو اینقدر تو 3،4سالگی پرحرف شد
خدایا شکرت بابت همه مهربونیات
2740
ممنون دوستان ولی اول یه چکا ب از بدنش میگیرم بعد یه گفتار درمانم میبرم میخوام بدونم مثلا گفتار درمان چکار میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من نمیخوام باهاش تمرین کنه یعنی اون تشخیص میده بنظرتون نیاز به ام ار ای این چیزا نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عشقم زندگیم تکیه گاهم=همسرم(خدایا شکرت)
نه نگران نباش دختر منم 2.5 بود و خیلییییییییی کم میگفت و بیشتر با اشاره حرفاشو میزد من بردمش گفتار درمانی گفتند برای بچه زیر 3 سال هیچکاری نمیکنن و اگر خوب نشد بعد از 3 باید بیاد خداروشکر که خوب شد ... دختر شما هم هنوز وقت داره نگران نباش مهم اینه که شنوایی اش مشکلی نداشته باشه که خداروشکر میگی حرفاتونو کامل متوجه میشه
مشکلات انسانهای بزرگ را متعالی و انسانهای کوچک را متلاشی می کنند _ دکتر شریعتی
مامان پرستار نه عزیزم چه نگرانی خب واکنش نشون میده دیگه ببین با چشماش جغجغه و دنبال میکنه یدفعه دست بزن ببین نگاه میکنه شنواییش و میگم اگه به صدای دستت واکنش نشون بده دست یهویی سالم مشکلی نیست سه ماهه خیلی زوده
عشقم زندگیم تکیه گاهم=همسرم(خدایا شکرت)
پرستار خیلی زود. پسر من تقریبا تو 6ماهگی دیگه باهر بار صدا زدنش بر می گشت. قبلش یه بار درمیون نسبت به اسمش عکس العمل نشون میداد. اینم بستگی به این داره چقدر اطرافیان با اسمش صداش کنن
خدایا شکرت بابت همه مهربونیات
مامی ارتمیس به جای این همه نگرانی ببرش دکتر . اگه مشکلی نباشه ضرری نکردی که . خیالت راحت میشه. اگرم خدای نکرده مشکلی باشه خب زودتر کارو باهاش شروع میکنی. ممکنه اینجا همه بخوان برای دلداریت بگن چیزی نیست و عادیه . شما هم بی خیال شی بعدا فهمی نیاز به پیگیری بوده و کوتاهی کردی.
یه مامان مهربون...
عزبزم گفتاردرمان اول حروفی رو که با جلوی دهان و لب تلفظ میشه رو بهش یاد میده بعد آواها رو یاد میده و همین طور جلو میره تا حروف سخت تر وقتی بچه یاد بگیره چه حرفی رو از کجای دهان باید تلفظ کنه خودش کم کم کلمات رو میسازه و حرف میزنه گفتار درمان از پایه درستش میکنه خیلی عالیه کلا
خدایا کمکم کن بنده ای باشم که تو می خوای چون تو همون خدایی هستی که من می خوام.دوست دارم خداجون
2706