2737
2739

از پیج معروفی هم خریدم بعد از دوماه معطلی به جای بوش سامسونگ فرستاد الانم بلاکم کرده 

حالا نمی دونم سامسونگ خوبه یا نه

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا

کسی سامسونگ داره؟

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتر از بوش

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
2731
2740

واقعا چطور میتونن این پولا رو بخورن؟! پولی که بدون رضایت مشتری هستش لعنت بهشون

بوش همش الکیه سامسونگ بهتره بیجا کرده بلاک کزده 

بخدا از صبح اتقدر اعصابم خورده که دستم هم به جایی بند نیست 

بازشم نکردم ببینم سالمه یا نه  

واقعا چطور میتونن این پولا رو بخورن؟! پولی که بدون رضایت مشتری هستش لعنت بهشون

چند گرفتی اسی.حالا جارو باهاش کار کردی  ؟رراضی ازش؟

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به بیشعوریشون احترام گذاشت... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤
2706