2737
2739
عنوان

از بانه جارو شارژی بوش سفارش دادم سامسونگ فرستادن😐

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 38 پست
ب نفعت شده هیچی نگو🤫😂

واقعا بهتره؟

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جارو شارژی چرا حالا ؟؟؟

نمی دونم اون مدل رو نداشته اینو فرستاده یا چی واقعا نمی دونم چون دو ماه هم معطلم کرد هی امروز فردا میکرد برای ارسال

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
قیمتش مگه خیلی اختلاف داره بوش و سامسونگ

اصلا قیمت سامسونگ رو نمیدونم من ۶۹۰۰ خریدم

2728
تازگیا کلک شدن چرا از داخل شهرتون نخریدید؟؟

بانه قیمتش مناسبتره

نمی دونم اون مدل رو نداشته اینو فرستاده یا چی واقعا نمی دونم چون دو ماه هم معطلم کرد هی امروز فردا م ...

باز کن سالم بود خداروشکر کن بله واقعا سامسونگ بهتره باز،خداروشکر فرستاده من ی بار از پاتن جامه لباس سفارش دادم یک و نیم مگه می‌فرستاد خودمون رفتیم ولیعصر 

مارک و مدلشو بزن تو اینترنت ببین قیمتش چندع

زدم ولی سایت ها موحود ندارن

2740
مگه از سایت نخریدی؟؟ شماره ثابت داره؟ نماد اعتماد  الکترونیک داره؟؟

سایت ندارن  من از پیج خریدم اما پیج معتبری بود خیر سرشون ا

بانه قیمتش مناسبتره

چقدر مطمئنی؟؟

به شخصه اونجا جاروبرقی خریدیم داخل کارتن

خواستیم تموم کنیم گفتیم تست کنیم

کار نکرد  

یکی دیگه آورد سریع

یاد بخیر

۲۵۰ تومن خریدیم

تا تو باشی تولید ملی رونادیده نگیری      

🤣

سایت ندارن  من از پیج خریدم اما پیج معتبری بود خیر سرشون ا

رفیقم لباسشویی خریده بود گفته بود ضمانت داره.

لباسشویی خراب میشه

رفیقم زنگ میزنه 

اونم میگه سرویس‌کار‌ داریم.

یکی میاد برای سرویس پنل لباسشویی را باز میکنه میبره

نگو فروشنده شماره سرویسکار را از سایت دیوار پیدا کرده بوده  

طرفم یک ماه پنل را برده بود خبری نبود ازش

چقدر مطمئنی؟؟ به شخصه اونجا جاروبرقی خریدیم داخل کارتن خواستیم تموم کنیم گفتیم تست کنیم کار نکرد ...

والله الان که بلاک کرد میترسم اینو باز کنم خراب باشه😔

2706