2733
2734
عنوان

چند روز بعد از نزدیکی علائم حاملگی معلوم میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 665586 بازدید | 424 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام mary جون،

عزیزم نگران نباش ،خوب برو یه تست خون انجام بده تا خیالت راحت بشه،واسه منم دعا کن که زوده زود نی‌نی دار شم حقیقتش واقعا احساس تنهایی‌ می‌کنم خصوصأ اینجا تو کشور غریب.

سلام مریم جون
من روز 10 تست بی بی چک کردم بازم منفی بود الان 12 روزه که از موقع پری من گذشته هیچ حسی و حالتی از پری یا حاملگی ندارم بنظرت چی می تونه باشه؟
انشالله عزیزم یه نی نی سالم و خوشگل بدنیا بیاری- انشالله باهم مادر میشیم.
2742
2738
سلام عزیزم،

ایشالا که حامله باشی‌،حالا همیشه که بی‌ بی‌ چک درست نشون نمیده شاید حامل باشی‌،به نظر من برو دکتر و خیال خودتو راحت کن عزیزم.اصلا هم نگران نباش خدا بزرگتر از اونی‌ هست که ما فکر می‌کنیم،ایشالا هرچی‌ خیرو سلهمون همون بشه.منتظر خبرت هستم

سلام به نیکی‌ جون،

عزیزم نگفتی که چند وقت ازدواج کردی،در ضمن من خودم الان ?ماه که دارم اقدام می‌کنم بد از ? سال،من که از تجربه بقیه دوستان می‌خوام استفاده کنم یعنی‌ به خودم قول دادم تا زمان پریودم اصلا به این موضوع فکر نکنم تو هم همین کارو کن ?ماه مدت زیادی نیست،نگران نباش

2706