2737
2739
1-به کسی باج نده تاتوروبخواد 2-خودتودست کم نگیرهرکه طاووس خواهدجورهندوستان کشد 3-نامزدی طولانی ممنوع 4-قبل ازدواج حتماسنگاتونو وابکنین به قول معروف اگه چیزی براتون مهمه حتمابگین ویه چیزایی روکه بایدتوعقدنامه ذکرکنین 5-جدال عقل واحساس ممنوع اگه عقلت میگه اینطوری نمیتونی زندگی کنی به دلت اجازه نده بگه درستش میکنم چون هیچی عوض نمیشه وزجرمیکشی یا از اول بپذیریاقبول نکن 6-همیشه یه مالی پس اندازی چیزی برا روزمبادا داشته باش .............
سلام[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
خانواده ش و موافقت برای ازدواج و ضمنا فرهنگ خانواده خیلییییییییییییی مهمه . شاید به اندازه خود فرد و شخصیت و فرهنگش
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
1.ازدواج بادوشهروفرهنگ متفاوت کاملا مشکل سازه 2.ازدواج با فاصله سنی زیادممنوع چون دوطرف خواسته های هموخوب درک نمیکنن. 3.بدگویی ازخونواده پیش شوهرکاملاغلطه بعدابرعلیه ات استفاده میکنه. 4. نقطه ضعفاتودستش نده. 5. براخودت ارزش قائل شوازهمون اول ازاشتباهاتش ساده نگذر.
خیلی از ماها مدتها پیش توی سکوتی که هیچوقت هیچکس هیچ جوره درکش نکرد مردیم...بعضی وقتا تو20سالگی می میری اما تو 70سالگی دفنت میکنن...
2706