2737
2739
عنوان

شام قبل از آزمایش قند

15780 بازدید | 26 پست

سلام من فردا میخوام آزمایش بدم ساعت ۸شب شام  نون و سیب زمینی خوردم ولی خیلی حس سنگینی تو معده م دارم

بنظرتون خطا میده این شام روی قند خون؟فردا ساعت ۹ونیم اینا میخوام آزمایش بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بیشتر از نه ساعت ناشتا نباش. قندتو بالا نشون میده. به نظرم الان ی تیکه نون پنیر بخوز و 9:۳۰ ازمایش ب ...

اتفاقا یک ماه پیش آزمایش دادم همینجوری برای چکاپ قندم رو لب مرز نشون داد درصورتی که هیچ وقت سابقه قند خون نداشتم 

اونموقع هم صبح خیلی دیر شد آزمایشم ناشتاییم بیشتر از ۱۰ساعت شد 

میگ هم لواش هم سیب زمینی کربوهیدارتش بالاست  حس سنگینی هم دارم زیاد خوردم حتما  نکنه بال ...

نه مشکلی پیش نمیاد 

همین ک از ساعت دوازده شب ب بعد چیزی نخورید و صبح هم ناشتا باشید کافیه 

ولی وقتی برم دلم برا تو خیلی تنگ میشه :)
2740
اتفاقا یک ماه پیش آزمایش دادم همینجوری برای چکاپ قندم رو لب مرز نشون داد درصورتی که هیچ وقت سابقه قن ...

برا همون بوده. حالا که تو دلت نیس. فردا نرو ازمایش بزار پس فردا. هم شامو نون پنیر بخور هم ناشتاییت زیاد نباشه.

نه مشکلی پیش نمیاد  همین ک از ساعت دوازده شب ب بعد چیزی نخورید و صبح هم ناشتا باشید کافیه  ...

آخه ماه پیش آزمایش دادم قندم رو ۱۰۱زده بودم در صورتی که همیشه قندم زیر ۹۰بود 

فقط شب قبلش ۵-۶تا خرما خورده بودم میگم شاید به خاطر اونا بوده

حالامیخوام دوباره تکرار کنم ببینم خرما خطا داده یا قندم بالاست واقعا

آخه ماه پیش آزمایش دادم قندم رو ۱۰۱زده بودم در صورتی که همیشه قندم زیر ۹۰بود  فقط شب قبلش ۵-۶ت ...

ببینید برا آزمایش قند خون ناشتا باید نهایتا ده ساعت چیزی نخورده باشید 

اگه از این زمان بیشتر بشه آزمایش ممکنه جوابش درست نباشه

سری قبل هم حتما زمان زیادی چیزی نخوردین درسته؟

ولی وقتی برم دلم برا تو خیلی تنگ میشه :)
برا همون بوده. حالا که تو دلت نیس. فردا نرو ازمایش بزار پس فردا. هم شامو نون پنیر بخور هم ناشتاییت ز ...

خودمم میگم فردا نرم نکنه باز زیاد نشون بده .خیلی حس سنگینی دارم زیادم نخوردما ولی از ۸تا الان هیچ نخوردم باید گشنه باشم ولی سیرِسیرم

2706