2733
2734
با دکترش مشورت کن _ اگه وزنش خوبه عجله نکن بزار همون 6 ماهگی
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فک کنم با اب جوشیده من بچم پنج ماهش پر شده ی هفتس حریره برنج یعنی اب وبرنج و یکم شکر بهش میدم فرنی و شیر گاو حالا سنگینه براش من بهداشت بهم گفت
خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند
2731
خرده برنج محلی رو بشور خشک کن اسیاب کن بعد ی قاشق چایخوری برنج و اب هم تا نصف قابلمه بچه و خیلی کم شکر قاطی کن بذار نیم تا 45دقه بجوشه تا لعاب بندازه اوایل باید یکم ابکی بشه از چن قاشق کم همشروع کن ه
خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند
یاس جون وزنش چه قدره؟پسر منم چهار ماهشه خیلی ریزه
https://t.me/mafarzandiranim برنامه های روزانه ی کانال 🖌نکات تربیتی 🖌آموزش بازی آموزشی در خانه 🖌قصه ی شب 🖌غذای کمکی 🖌آموزش کاردستی با ما همراه باشید @mafarzandiranim
نصف لیوان آب جوشیده خنک رو با 1 قاشق آرد برنج مخلوط کن بزار روی حرارت هم بزن تا سفت بشه بعد 1 قاشقشو بردار توش از شیر دوشیده خودت یا شیر خشک آماده شده بریز تا رقیق بشه از روزی 1 قاشق مرباخوری شروع کن .فکر کنم الانم زطود باشه 6 ماهش تموم شد بده . بازم از دکترش بپرس و.
2738
دوستان عزیز ممنونم ,اخه خیلی ریزمونده ,بعد از هربار شیرخوردن هم بالا میاره دکترشم هیچ دارویی براش نداده ,میگه مشکلی نداره ,گفتم کم کم غذای کمکی رو شروع کنم تا شش ماهگی بتونه از غذای کمکی بیشتری بخوره بلکه یه کم تپل بشه و کمترم بالا بیاره