2733
2734
عنوان

شغل ناخنکاری

181 بازدید | 11 پست

سلام دوستان.لطفا نظر بدین.من خودم رشته هنر خوندم و تو  کار هنری خ باسلیقه ام.دو دلم نمیدونم وارد ناخنکاری بشم یا نه؟ارزش داره هزینه کنم برا خرید وسایل؟میترسم بازار اشباع شده باشه.بنظرتون موفق میشم؟

اشباع از این نظ که همه شبیه هم شدن همه کارا کپی هم هیچ خلاقیتی نیست...ولی اگر بتونی منحصر ب فرد باشی و خلاق اصلنم اشباع نشده

وزن اولیه:۷۰ وزن هدف:۶۰  وزن فعلی: ۶۴ ددلاین: عید ۱۴۰۲شروع رژیم:۲۳دی۱۴۰۱    توی کتاب پلنگ های کافکا نوشته بود: "از خودم شرمنده شدم وقتی فهمیدم زندگی یک جشن بالماسکه بود در حالی که من با چهره واقعی ام در آن حاضر بودم..."
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

علاوه بر اینکه اشباعه اگر برات مهمه و اعتقاد داری درآمدش حرامه...

سعدی اگه بدونه چقدر با شعراش مست میشم از خدا عمر دوباره میخواد تا چند صباحی در جوار من باشه عشق و حال دنیا رو تجربه کنه... بعله  
2731
علاوه بر اینکه اشباعه اگر برات مهمه و اعتقاد داری درآمدش حرامه...

چرا حرومه

وزن اولیه:۷۰ وزن هدف:۶۰  وزن فعلی: ۶۴ ددلاین: عید ۱۴۰۲شروع رژیم:۲۳دی۱۴۰۱    توی کتاب پلنگ های کافکا نوشته بود: "از خودم شرمنده شدم وقتی فهمیدم زندگی یک جشن بالماسکه بود در حالی که من با چهره واقعی ام در آن حاضر بودم..."
چرا حرومه

چون که گذاشتن ناخن در صورتی جایزه که ناخنات مادرزادی مشکل داشته باشن یا جنبه درمانی داشته باشه، ولی خب اکثر کسایی که این کارو میکنن فقط از سر میل و علاقه س دیگه و اینجوری نه وضو داره نه غسل... کسی هم که این کارو انجام میده اگر صرفا بحث زیبایی باشه درآمدش حرامه

تو تیزرهای کوتاه احکام تو تلویزیون می‌گفت منم نمی‌دونستم. خالم کلی هزینه کرده رفته تو این کار خیلی ناراحتم نمی‌دونم چجوری بهش بگم

سعدی اگه بدونه چقدر با شعراش مست میشم از خدا عمر دوباره میخواد تا چند صباحی در جوار من باشه عشق و حال دنیا رو تجربه کنه... بعله  
2740
چون که گذاشتن ناخن در صورتی جایزه که ناخنات مادرزادی مشکل داشته باشن یا جنبه درمانی داشته باشه، ولی ...

عزیزم من خودن بشخصه اصلا اعتصاد مذهبی ندارم ولی اگر انسان اختیار داره کی بهش داده؟اگه خدایی باشه خدا این اختیارو بهش داده و تو کتاب دینی مارو کچل کردن انقد گفتن انسان اختیار داره و از این نظر نسبت ب حیوونا برتری داره...ولی مذ.هب ی جوری اختیار رو سلب میکنه انگار ن انگار یکی دیگه دادتش🩶و از من میشنوی بهش نگو هر دوتون ناراحت میشین و هیچ اتفاقیم نمیفته

چون که گذاشتن ناخن در صورتی جایزه که ناخنات مادرزادی مشکل داشته باشن یا جنبه درمانی داشته باشه، ولی ...

عزیزم خاله ات راضیه؟تونسته مشتری پیدا کنه؟کارش گرفته؟

عزیزم خاله ات راضیه؟تونسته مشتری پیدا کنه؟کارش گرفته؟

تازه داره دوره میبینه حدود ۱۰ تومن هزینه کرده برای وسایلش

توی جامعه ما مطمئن باش ناخنکاری درامد خیلی خوبی داره 

من خودم ناخنکارم و پیش ریحانه زارعی آموزش دیدم

خیلی خوب بهم اموزش داد خدا خیرش بده همیشه دعاش میکنم، بخاطر اموزش عالیش من به درامدی رسیدم که هیچوقت فکرشم نمیکردم. حالا اگه سوالای بیشتری راجب ناخن داشتید از مربیم بپرسید بهتر راهنماییتون میکنه

پیجش اینه nailrz 

شمارشم اینه 09390969781