2737
2739

سلام خانما من وسواس فکری مختلفی داشتم ک الان ندارمشون ولی الان یه فکری ک خیلی ذهنمو مشغول کرده و وسواسیه وقتی بهش فک میکنم دیگ نمیتونم زندگی کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چ فکری هس حالا ‍؟

ببین مثلا فکرم اینه چرا من اینجا بدنیا اومدم چرا تو یه جای دیگ یه کشور دیگ با یه عقاید دیگ بدنیا نیومدم چرا شوهر و بچم الان اینان وقتی یه جای دیگ بدنیا میومدم خانوادم فرق میگرد یا میگم چرا صدسال دیگ بدنیا نیومدم یا صد سال قبل یا میگم چرا اداب و رسوم فرق داره چرا اینقد کشورا و زندگی ها با هم فرق داره

خودتونو مشغول کنید و بزارید اون فکر رد بشه باهاش درگیر بشید بدتر میشه!

یعنی چی چطور درگیر نشم چطور بزارم فقط رد بشه حس میکنم افسردگی هم گرفتم باهاش چون هیچ امید و انگیزه ای ندارم

2740
یعنی چی چطور درگیر نشم چطور بزارم فقط رد بشه حس میکنم افسردگی هم گرفتم باهاش چون هیچ امید و انگیزه ا ...

وقتی که آگاه باشید که این فکر قراره خوره بشه میفهمید که داره به مغزتون تزریق میشه و واقعانم وسواس کار شیطانه.بعد دیگه هرچقدرم فکره بره و بیاد و اذیت کنه میدونید مال شما نیست و فقط هدفش گرفتن آرامش و زهر کردن زندگیه نرماله

یعنی دنبال جواب نگردم براش وقتی براش جواب پیدا کنم کمی اروم میشم

جواب بدین و رد شین چون ممکنه باز همون جوابم زیز سوال ببره و شما کل روزو مشغول بشید به جواب دادن به اون صدا!