2737
2739
عنوان

تاپیک رسیدگی به مشکلات کاربری

| مشاهده متن کامل بحث + 62835 بازدید | 11733 پست

سلام خسته نباشید

خانم تهرانی من نمیتونم با کاربری قبلیم وارد بشم تایید ایمیل میخواد که متاسفانه من رمز ایمیلمو یادم رفته تو ورژن قبلی بهتون گفتم برام درستش کردید اگه امکان داره دوباره برام درستش کنید یا اگه میشه من یه ایمیل دیگه بهتون بدم، کاربری قبلیم git@  

ممنون میشم

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آنست که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد و نه شعور لازم برای خاموش ماندن؛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.نی نی یار هالطفا رسیدگی کنید.من باکاربری خودم نمیتونم وارد بشمNilooparهس اسم کاربریم لطفا تمنا میکنم درستش کنید ازسه روزپیش منتظر ایمیل تاییدیه هستم اما تایید نمیشه اصلا ایمیل نمیاد ممنون میشم رسیدگی کنید

خداجونم شکرت...منتظرم کمکم کنی...😗😗
2731

سلام خانم تهرانی.. منم نمیتونم وارد موضوعات جدید دو روز گذشته بشم. خاکستری هستن و اینکه.. پایین صفحه... شماره صفحه رو داره اما اونم خاکستریه.. اصلا انگار عکسه.. نمیاد برام صفحه بعدی موضوعات دو روز گذشته 😐😐

نی نی یار عزیز

سلام یه سوال اگه یکی از دوستامونو از لیست دوستان  حذف کنیم براش پیغامی میره که لغو دوستی کردیم؟

و دوم اینکه  تو ورژن جدید نی نی سایت ویرایش وجود نداره؟ یا حذف پست؟

سلام بگین ایمیلشون رو چک کنن ببینن تاییدیه فرستادم رسیده یا نه

ممنون

نه نرسیده

مشکل اینجاست که قبلا ایمیلشو دستکاری کرده بود که قطع دسترسی شه ولی بعد برگشت

الان یه ایمیل الکی داده

این ایمیل قبلیشه به این بقرستین لطفا

F.kia1366@gmail.com

همیشه یادتان باشد که زندگی پیشکشی است برای شادمانی و خوب زیستن، لبخند زیباترین آرایش هر فرد است و مثبت اندیشی کلید خوشبختی.

سلام خسته نباشید خانوم تهرانی من نمیتونم وارد سایت بشم تایید ایمیل میخواد برای من هم هیچ  تاییدیه ای نمیاد لطفا کمکم کنیدنام کاربریم Nedase هست نام مستعارم الینا هست ایمیلم nor.neda.nse@gmail.com  هستش خواهشا درست کنید🌸🌸

2738

لطفا ۳۸کنار اسممو پاک کنین 

تعداد پست هامم کم شده چرا؟

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

سلام این چه وضعیه چرا سایت اینطوریه خیلی بی ریخت شده همون سایت قبلی خیلی منظم ومرتبتر بود وراحت به موضوعات دسترسی داشتیم ما اگه نخواییم نی نی سایت جدید داشته باشیم باید به کی شکایت کنیم تو رو خدا به حرف کاربرا هم اهمیت بدین واون رو به حالت قبلش برگردونین ممنون

ادعونی استجب لکم و...لا تقنطوا من رحمه الله..خدایاگفتی مرابخوانید تا اجابت کنم وهیچگاه از رحمتم ناامید نشوید ...مرادریاب
سلام نی نی یار عزیز ، من نمی تونم پیام هام رو بخونم ، ممنون میشم درستش کنید برام 🌷😘

سلام پیامات درست شد؟

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
توی یه موضوعی که نظر میدم نمیتونم پیداش کنماون قسمتی که مربوط به پست های من میشه یکی درمیون کارمیکنههمه پستایی که گذاشتمونشون نمیده

فعلا باید صبر کنید سایت کامل بشه بعد ایراداش رو برطرف کنیم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2706