2737
2734
عنوان

تاپیک رسیدگی به مشکلات کاربری

| مشاهده متن کامل بحث + 62835 بازدید | 11733 پست

سلام خانوم تهرانی

خسته نباشین و خدا قوت.

من پرا اسمم از غزل به #1228 تغییر کرده😕

رسیدگی کنید لطفا 

ممنون.

از تو چه پنهون که دلم بدجوری عاشقت شده.                            بدجوری آواره اون چشمای خوشگلت شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوم تهرانی 

الان بااینن شرایط جدید سایت 

چجوری می شه فهمیدکی انلاینه 😕-

از تو چه پنهون که دلم بدجوری عاشقت شده.                            بدجوری آواره اون چشمای خوشگلت شده
2731

در موضوعات نیمه خصوصی چه کسایی می تونن شرکت کنن ینی وقتی میزنه شما عصو نیستین چی کار باید بکنیم تا عضو بشیم😕

2740

خانوم تهران جان یه چیز دیگه

این قسمتی که تبادل نظر میکنیم فقط پستای استارترش سبزه واسه بقیه طوسیه 

از اونجایی هم که سایت باردار زیاد داره رنگ طوسی افردگی میاره

اونو به رنگ کرم لیمویی ابی اسمونی نمی دونم هر رنگی که خودتون صلاح میدونین تغیر بدین لطفا 

مرسی😊

خانم تهرانی گفتین هر روز سر میزنین تو این کند روز چه مشکلی حل شده سایت خیلی اشفتست،حتی دکمه بروز رسانیو تو این گند روز نتونستین برکردونین ،تو رو خدا همین اصلاحات کوچیک تو ورژن قبلی انجام بدین راضی هستیم

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
سلام خسته نباشید خانوم تهرانی من نمیتونم وارد سایت بشم تایید ایمیل میخواد برای من هم هیچ  تاییدیه ای نمیاد لطفا کمکم کنیدنام کاربریم Nedase هست نام مستعارم الینا   هستش خواهشا درست کنید🌸🌸

سلام خسته نباشید

کاربری به اسم مامان علی کوچولو

با کاربریِ  mamanealikoochooloo

با ایمیل mamaneali96@hotmail.com

هنوز نمیتونه وارد سایت بشه. 

هرچی میزنه میگه ایمیل تاییدنشده درحالی که قبل از تغییرات سایت فعال بود. 

میگه بهتون ایمیل هم زده چندتا ولی جوابی نگرفته.. 

خواهش میکنم رسیدگی کنید. 

ممنونم

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

2706