2737
2739
عنوان

دیافراگم جنین

277 بازدید | 12 پست

سلام خانما من ۳۰هفته هستم و دیروز تو سنو بهم گفتن پرده دیافراگم جنینم سوراخ هستش 😔 میخاستم بدونم کسی این مشکل براش پیش اومده بچش الان حالش چطوره؟زایمان طبیعی بود یا سزارین ؟تو رو خدا اگه کسی هست راهنمایی کنه متاسفانه شهرمونم جراح اطفال نداره خودمم فانلینگ دارم و زایمانم معلوم نیست روزش😔

ای فلک آسودگی در سرنوشت ما نبود؟

یعنی ریه جنین؟

اگه برای سلامتی دخترم صلوات فرستادی امیدوارم خدا غم از دلت برداره و غرق در شادی بشی(با آی وی اف مامان شدم🥰)نی نی یار با حرف حق مشکل داری؟!😏از سال ۹۲اینجام و‌هزار باری مورد عنایت نی نی یار قرار گرفتم😒اگه یه جا باهات بحثم شده یه تاپیک دیگه دارم رو کامنتت نظر میدم بدون اصلا به نام کاربریت توجه نکردم والا برام اهمیتی نداری🥴❌لطفا آقایون و افراد زیر ۱۸سال منو ریپلای نکنن ممنون❌وزن فعلی ۸۶/۲۰۰      هدف اول ۸۰      هدف دوم ۷۶   هدف سوم ۷۲  هدف چهارم ۶۸  حذف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پرده دیافراگم وسط قفسه سینش هستش بله روی ریه تاثیر میزاره و نمیزاره رشدش طبیعی باشه 

انشاالله به عمل نمیرسه و تو شکم ترمیم میشه معجزه خدا برات اتفاق بیفته عزیزم

اگه برای سلامتی دخترم صلوات فرستادی امیدوارم خدا غم از دلت برداره و غرق در شادی بشی(با آی وی اف مامان شدم🥰)نی نی یار با حرف حق مشکل داری؟!😏از سال ۹۲اینجام و‌هزار باری مورد عنایت نی نی یار قرار گرفتم😒اگه یه جا باهات بحثم شده یه تاپیک دیگه دارم رو کامنتت نظر میدم بدون اصلا به نام کاربریت توجه نکردم والا برام اهمیتی نداری🥴❌لطفا آقایون و افراد زیر ۱۸سال منو ریپلای نکنن ممنون❌وزن فعلی ۸۶/۲۰۰      هدف اول ۸۰      هدف دوم ۷۶   هدف سوم ۷۲  هدف چهارم ۶۸  حذف
چطوری تو انومالی متوجه نشدن 

نمیدونم والا شانس منه با اینکه هر دو مرحله و آزمایشات و انجام دادم اما الان یهویی بهم گفتن این مشکل و داره بهترین سنو هم رفتم 😔

انشاالله به عمل نمیرسه و تو شکم ترمیم میشه معجزه خدا برات اتفاق بیفته عزیزم

خدا از دهنت بشنوه گلم به خدا داغون شدم بعد از چند سال خدا بهم این بچه رو داده الانم که اینجوری...

2740
اگه با جراحی خوب میشه اشکالی نداره ک دختر منم سوراخ بین دهلیزی داره هنز تحت درمان

انشالله خدا دل هیچ کس رو نشکنه اخه زنده موندنش ۶۰تا ۸۰درصده 😔بعد از اون اره با جراحی خوب میشه ولی خب تایپک و برا این زدم ببینم چند نفر اطلاعات دارن دربارش که بیشتر راهنمایی کنن