2737
2739
موعد زایمانم نزدیکه، هفته 40 امم.امشب دکترم معاینم کرد گفت دهانه رحمت کاملا بستست. اصلا نرم نیس. هیچ امیدی به طبیعی نیس. اگرم طبیعی بشی جرواجر میشی!! اعصابم خورد شد. از طرفی هم جایگزینم کارمو گرفته و تقریبا کارمو از دست دادم! کلا از عصبی بودن زیاد زده به دندونم.دارم میمیرم
من خوبم................
دلم میخاد به هیچی فکر نکنم. فقط بخابم ولی نمیشه. این جانشین احمقمم همش زنگ میزنه اعصابمو داغون کرده. زحمتارو من کشیدم. استفاده هارو اون داره میکنه. خداااااااااااااااااااا چه مرگمه. بچه هم خیلی تکون نکون داره میخوره! بنظر غیر عادی نیس؟ اصلا من چرا نمیتونم طبیعی زایمان کنم؟
من خوبم................

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای دندون دردخیلی بده اونم توبارداری کاملا درکت میکنم
از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
عزیزم یه فنجون چای پر رنگ خنک رو با یه قاشق غذاخوری نمک مخلوط کن. توی دهنت قرقره کن . جند ثانیه طرفی که درد داره نگه دار. بعدش خالی کن. چند بار اینکارو تکرار کن تا ته فنجون. دردت ساکت میشه
LilySlim Weight charts
2740
آاااااخی عزیزم،منم دندونم درد میکنه ولی هنوز ماه چهارم هیچ کاری از دستمون برنمیاد،یکم سیر بجو خیلی موثره ولی قورت نده بریز بیرون،فعلا شلید ساکت کنه
از این برکه باید یه دریا بسازم....
2706