2737
2739
من هفته 39 بارداری هستم و میخوام از این روش برای زایمانم استفاده کنم
میشه شما تجربتونو بگین؟
مرسی از اینکه وقت میزارید
وسایل من
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=737309&PageNumber=1
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
من ازین گاز استفاده کردم عزیزم
وقتی دهانه رحم به 4-5 سانت میرسه برات میارنش وقت درد تنفس میکنی و وقتی درد تموم شد ماسک اکسیژن بهت میدن
برای هر بدنی یه جوره من دردو کامل میفهمیدم ولی شدتش کم میشد ولی تخت بغلیم با همین گاز بیهوش میشد!!!!دختر عمه و جاری منم که مصرف کردن میگن از هوش میرفتیم ولی من انقدر بهوش بودم که خودم ماسکامو عوض میکردم
ممکنه حالت تهوع بگیری ..... من نیم ساعتی ماسک داشتم که دکتر معاینه ام کردو گفت حیفه با این ماسک فقط روند زایمانت کند میشه برش دار که زودتر راحت شی و من چون حرفشو قبول داشتم پذیرفتم ولی تخت بغلی التماس میکرد که ماسکو ازش نگیرن
خلاصه اینکه خوبه ولی فکر نکن دردو نمیفهمی انقدر درد داره که با این چیزا از بین نره ولی بجاش تا نینیت اومد همه دردات تموم میشه
یه مختصری بدن داری که طبیعیه بالاخره کلی فشارو تحمل کردی
امیدوارم کمکت کرده باشم و زایمان راحتی داشته باشی
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
پر گل جون من نی نیم چند ماه دیگه بدنیا میاد ولی قبلش من یه سقط داشتم که از این گاز استفاده کردم چون دردم زیاد بود ولی خیلی دوام نداشت شایدپنج دقیقه بعد دوباره دردم شروع میشد ودوباره از گاز استفاده می کردم در کل یه کوچولو بی حس میشی ولی باز درد میاد سراغت و حسش اینجوریه که میری تو عالم هپروت وصداهای اطرافت برات تکرار میشه و دیگه چیزی نمیفهمی تا اینکه دوباره بهوش میای و دردو حس میکنی .من که از این گاز راضی نبودم و فقط حکم ریلکس شدن بین دردامو داشت.
CafeMom Tickers
2706