2733
2739
عنوان

کسی میدونه چله افتادن یعنی چی؟

26149 بازدید | 38 پست
سلام به همه من نزدیک به سه ساله اقدام بدون نتیجه داشتم هر آزمایشی که بگید رفتم هم خودم هم همسرم همه خوب بوده ولی تا الان بچه دار نشدیم امشب خونه عمه همسرم بودیم که یواشکی بهم گفت شاید چله انداختن بهت.... من مات و مبهوت بودم .گفتم نه عمه این حرفا چیه قبول ندارم و...خلاصه قبول نکرد گفت حتما باید بیایی بریم اینجا یه سیده خانم هست ببرمت پیش اون هی از من انکار و از ایشون اصرار تو راه یکم به حرفاش فکر کردم همش ذهنم درگیره کسی میدونه یعنی چی؟
خدایا شکر 
بگو پرهیز باید از خرافات، که عمری مایه رنج و زیان شد؛
آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
منم نمیدونم دقیقا یعنی چه! ولی منظور عمه جان این بوده که یکی تو کار خدا دستکاری کرده؟؟؟؟؟؟ اصلا باور نکن.ان چیزا چرت و مزخرفه.

دخترم، تو بهترین هدیه خدایی. تو شوق زندگی بهم دادی. تو روزایی که منتظر معجزه بودم، خدا تو رو تو دامنم گذاشت تا با هم شکرش کنیم. دخترم، من و بابایی برای اومدنت ، نگاهات، حرف زدنت، پا گرفتنت، فارغ التحصیل شدنت، و حتی عروس و مامان شدنت لحظه شماری میکنیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
پنج ماه پیش با کلومیفن و اچ ام جی 6تا فولی 17 تا 22 سمت چپ داشتم 5 تا هم سمت راست دکترم میگفت برو که چند قلویی دوتا اچ سی جی 5000 زدم ولی بازم باردار نشدم توشکم خودمم
خدایا شکر 
لیلامن یکسال وخورده ای اقدام داشتم دکترم رفتم مشکلی نداشتیم مادرشوهرم گفت شایدچله داشته باشیاول قبول نکردم امابعدگفتم ضررنداره رفتم پیش آشنایی که واردبودبرام سرکتاب بازکرددیدچله جن وپری دارم.یعنی ناخواسته به یکی ازبچه هاشون آسیب زده بودم
مردمن دستانت که مال من باشد،هیچ دستی مرادست کم نمیگیرد/ عشقم روزت مبااااااااارک*
2706