2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
سلام فاطمه جونم اره عزیزم  خودمم تعلیق شده بودم😍😍😍😍ولی همیشه پیاماتونو میخوندم و ب یادتون ب ...

سلام عزیز دلم قربونت برم 

میدونی چقدر پیگیرت بودم 🥲🥲🥲🥲

خیلی خوشحال شدم که مجدد اومدی قشنگم

میگم از الهه جان خبر داری ؟

پیگیر الهه هم بودم ولی نزدیک زایمانش رفت دیگه ام نیومد

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
عزیزم چیزایی که گفتی دغدغه منم هست تصمیمی که داری می گیری خیلی مهمه و تمام جوانب رو خوب باید بسنجی. ...

عشقم از هزینه چیزی بهم نمیگه

میگه نمیخوام دیگه عذاب بکشی امپول بخوری و...

گفتم من راضی ام ولی میگه ن

🥲🥲🥲🥲 هعیییییییییی

الان ارزوم اینه این ماه باردار شده باشم 🥺

خدایا حالمو نمیبینی؟!!!!!! بهم رحم کن خــــــــــــــدا من جز تو کسی رو ندارم

بخدا مینویسم اشکام می‌ریزه وسط مهمونی ام خونه شلوغ

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سنم بالاست رفتم تو۳۸ نمیدونم خداتوپیشونیم چی نوشته... ایشالاکه صبروتوان بده بهم

یکی از اشناهای مامانم بعد ۲۱سال نازایی سن ۴۷سالگی حتی دکترا جوابش کردن ۳قلو باردارشد با آی وی اف

زندایی همسرم از ۱۷سالگی یائسه شده دختر اولشو ۴۰ سالگی دومیش رو ۵۰ سالگی با ای وی اف باردارشد  به سن فکر نکن دوماه دیگه اقدام میکنی بازم اینبار با تجربه بیشتر کارایی که انجام ندادی انجام بده حتماااا میشه یهویی یه ۳قلو میاری  وقت گوشی دست گرفتنم نداری 

یه نگاه به امضات کن

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱
2731
منم بیمار دکتر تهرانی ام دکتر منم ب ایمنی اعتقادنداره البته بعد دوسه تا انتقال منفی میفرسته پیش دکتر ...

حق داری عزیزم. باز خوبه بعد انتقالای منفی، می‌فرسته پیش ایمونولوژیست. نقشینه که گفت منم آزمایش بدم یه چیزی توش درمیاد..! جز سونو هم هیچ کاری نمی کنه. اگه تو اون لحظه که روی تختی سوالاتو پرسیدی که هیچی و گرنه دستت به جایی نمیرسه‌.به من برای انتقالای سوم و چهارم چسب جنین داد گفت اثرش بهتر از پی آر پیه، من که نتیجه ایی ندیدم..می گه اگه جنین با عرضه باشه می گیره! اما خب جنینای من بلاست هم شدن اصلا ببین بیمارستان زنگ زدن خودشون مونده بودن چرا نشده، روز انتقال جنین شناس بهم گفت امروز بهترین جنین مال من بوده! بعدم پیشنهاد دادن برم دکتر ایمنی.  حالا با آزمایشات پارسال میرم پیش تمیمی‌.

هر چی دستم اومد میگم بهتون شما هم خواستین باهاشون یک مشورتی بکنید. گاهی وقتا عوض کردن دکتر نتیجه بخشه بهتر از ناامیدیه باید تلاش کرد‌

سلام عزیز دلم قربونت برم  میدونی چقدر پیگیرت بودم 🥲🥲🥲🥲 خیلی خوشحال شدم که مجدد اومدی قشنگ ...

فدات شم عزیزم  ممنونتم نه گلم خبر ندارم من فقط گاهی با اترین جون چت میکردم از کسی خبر ندارم فقط گاهی همین نی نی سایت سر میزدم چتا رو میخوندم 

عشقم از هزینه چیزی بهم نمیگه میگه نمیخوام دیگه عذاب بکشی امپول بخوری و... گفتم من راضی ام ولی میگه ...

کلا گفتم عزیزم بیمارستان دولتی هم هستش..

درک می کنم به خدا همسر منم نگرانیش دارو هاییه که من باید استفاده کنم مخصوصا برای تخمک کشی، می گه همه فشار کار روی دوش توعه، 

حالا که همسرت اینقدر دوستت داره راضیش کن حداقل ۶ ماه دوتاتون اصلاح سبک کنید من ایمان دارم نتیجه می گیری.  نقش خودت خیلی مهمه، مجبورش کن، غذاهای سالم بده بخوره، رو خودتم کار کن. 

من می فهمم سال‌های زیادیه که منتظر بودی اونقدری عشق به بچه داری که صبرت تموم شده، اما بازم فرصت داری وقتی این فکرا به دلت افتاده حتما یه چیزی هست... 

و از ته دل دعا می کنم به زودی معجزه خدا رو ببینی. هم شما هم من و بقیه بچه های منتظر. 

حق داری عزیزم. باز خوبه بعد انتقالای منفی، می‌فرسته پیش ایمونولوژیست. نقشینه که گفت منم آزمایش بدم ی ...

باور کن تهرانی هم خودت بخای همه کاری انجام میده اما من تو مطب بودم دوبار بهش گفتم من قبلا زایمان زود رس بودم باز یادش رفت تازه وقتی ازش پرسیدم ممکنه بازم زایمان زود رس شم خیلی نا امیدم کرد گفت منظر همه چی باش 😔😔اره گاهی باید دکترو عوض کرد برا نتیجه بهتر 

یکی از اشناهای مامانم بعد ۲۱سال نازایی سن ۴۷سالگی حتی دکترا جوابش کردن ۳قلو باردارشد با آی وی ...

ممنون ازدلداریت عزیزم.... ولی انکار یه غمی تودلمه. باید باخودم کناربیام... 

آنقدر زیر درخت صبرمینشینم ک روزیه مرا بدهد♥️خدایا امیدمو ناامید نکن♥️🙏
این حالتا به خاطر ال دی که مصرف کردی  ال دی رو منم همیشه تاثیر منفی می‌ذاره ،کلا هورمونارو می‌ ...

خودمم تو دستور داروشناسی عوارضش خوندم دقیقا حالت‌های منه ولی تعجبم از اینه که من بیعقل اول ازدواجم به مدت سه سال مدام با ال دی جلوگیری داشتم حتی یکماه هم اینطوری نشدم حتی تو پانکچرای قبلی ولی الان احساس میکنم نشونه خوبی نیست و بدم دیگه خیلی ضعیف و بهم ریخته شده

انشالله عزیزم منو یادته؟  پارسال با هم باردار بودیم

اسم کاربریتون خیییلی برام اشناس ولی یادم نمیاد🥲❤️  

باور کن تهرانی هم خودت بخای همه کاری انجام میده اما من تو مطب بودم دوبار بهش گفتم من قبلا زایمان زود ...

شماهم زایمان زودرس شدین🥺 هر اتفاقی که قرار نیست باز تکرارشه بجا امید دادنه🥺 منم اسنرس دارم باز