2737
2734
عنوان

آی وی افی های 95 بیاین با هم باشیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 616669 بازدید | 44718 پست
سلام خانما من دوشنبه برای بار چهارم انتقال دارم  شما در مورد نزدیکی قبل از انتقال چیزی شنیدین ...

بار قبل که ای وی اف کردم، باید از ۳ روز قبل از ای وی اف نزدیکی نداشته باشیم. ولی برای ای یو ای حتی بعد از انتقال نزدیکی عالیه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم فدات اره خدارو شکر بهترم قربونت.  دیگه مال همون سرم بود که زدم بهترم الان.  میگ ...

خدارو شکر که بهتری . با پریود بهتر هم میشی . من ۵ روز بعد از پرژسترون پریود شدم

خدایا هزار مرتبه شکر . روزه یکی شدنه من و عشقم دوباره خاطره ساز شد و دوتا فرشته هامون ۷ سال بعد درست  همون روز زمینی شدن و خوشبختیمون کامل شد . خدا جونم ممنون    
2728
خدارو شکر که بهتری . با پریود بهتر هم میشی . من ۵ روز بعد از پرژسترون پریود شدم

عزیزم مرسی که جوابم رو میدی شما بعد پانکچر تا وقتی پریود شدی درد شکم و تخمدان داشتی؟  دیگه بعد پریود بهتر شدی؟ الان از صب تخمدانام درد میکنن  به نظرت رازیانه بخورم خوبه؟؟

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉
کسی نیس جواب منو بده😟

بدن هر كس ي جور جواب ميده ب داروها منم كلا ٤تا ساختم ك فقط دوتاش بالغ بود و يك جنين شد

و به ذخيره تخمدانم ربط داره ك براي من داره مياد پايين

و اونايي ك پلي كيستيكن بيشتر مي سازن 

2738
کسی نیس جواب منو بده😟

شما قبلا آزمایش ذخیره تخمدان رو دادی؟ احتمالا پایین بوده که تخمک کم داشتی البته داروها چه دوز بالا چه پایین رو بدن هر کس یه جور جواب میده. عزیزم چند روز بعد پانکچرت هست که میخا انتقال بدی؟ بار چندمه؟ایشالا که مثبت بشی

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉

دردتم كاملا طبيعي لك هم داري طبيعي نگران نباش خوب ميشي خودت تقويت كن واس انتقالت انشالله ك به حق اين روزاي عزيز جنين هاي با كيفيت بسازي و انتقال موفقيت اميزي داشته باشي

واسع بعد انتقالت هم خوب استراحت كن كار سنگين نكن

هرچند من شنيدم كسي بوده ك بعد انتقال زلزله ميشه تو شهرشون روزي چندبار ٤طبقه ميرفته بالا پايين و مثبت شده و اين يعني خواست خدا

خدايا واسع ماهم بخواه😔🙏ب حق شش ماهه كربلا

فدات گلم ان شاءالله به حق این روزای عزیز همه جواب بگیرن و انتظارشون تموم بشه .

من لک نداشتم فقط روز اول خیلی خیلی کم که اونم وقتی لباسامو میپوشیدم خودم پاک میکردم دیدم

2706