2737
2734
عنوان

آی وی افی های 95 بیاین با هم باشیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 616657 بازدید | 44718 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=42801558]میخک جان ایشالا مامان هفته ی دیگه شما باشی با ازمایش مثبت بیای عزیزم[/QUOTE]

ممنونم عزيزم 😘😘

عاقبت در یک شب از شب های دور کودک من پا به دنیا می نهد آن زمان بر من خدای مهربان نام شورانگیز مادر می نهد.
سلام به همکی و تبریک به مامانای جدید بیش از یک سال است خواننده خاموش بودم تقریبا بیشتر میشناسم منم سه بار انتقال ناموفق داشتمیه سوال دوستان مشهدی مراکز و پزشکان خوب مشهد معرفی کنید لطفا دوباره میخوام شروع کنم

دماوندجون من بااکثردکترای مشهدبرخوردداشتم اما ای وی افموتوی مرکزمیلادانجام دادم وخانوم دکترخادم برام انتقال دادن که خیلی خانوم خیلی مهربون وباخدای هستن وموقع انتقال کلی بسم الله وذکرگفتن وباهام میحرفیدن که اروم باشم،بازم گره ی مشکل هرکسی بدست یه دکتربازمبشه منکه ازاونجاراضی بودم

خدایاازت ممنونم بابت معجزه ی زیبایی که دروجودم قراردادی، الهی قسمت تک تک دوستان منتظرم بشه
2731
سلام به همگي ببخشيد كه دير اومدم از ذوقم با همسرم رفتم كلي تو مغازه هاي سيسموني گشتم آخه تو اين چند وقت كه منتظر بودم عقده اي شده بودم خداروشكر سونو همه چي خوب بود هم جنين هم قلبش هم سن سونو با انتقالم ميخوند براهمتون دعاكردم افسون جون تو رو خيلي اختصاصي دعاكردم وقتي رو تخت بودم و منتظر تا دكتر بهم بگه ي لحظه يادته افتادم خيلي اذيت شدي ان شالله به زودي همه مامان ميشن و تو هم نتيجه صبوريت رو خدا بهت ميدهسهاجون خانمي لذت مادرشدن گواراي وجودت عزيزم ديدي گفتم مثبتيواي چقدر حرف زدم

سلام به همه دوستان قديمي و جديد ، بهار جون خيلي خيلي مباركت باشه ، ان شا الله كه قلبش ١٢٠ سال برات بتپه .

سلام به همه دوستان قديمي و جديد ، بهار جون خيلي خيلي مباركت باشه ، ان شا الله كه قلبش ١٢٠ سال برات بتپه .

مرسي مامان سبحان جون ان شالله به زودي به قول حلما جون مامان سه قلوها بشي

2738

دوستان عزیز کسی تا حالا پیاز درمانی انجام داده؟؟میخوام از این ماه روی رحم و تخمدونام کار کنم تا انتقال

یعنی یه روز منم مامان میشم؟؟😞😩 نی نی برگرد پیشم بازم بیا تو دلم 😞😞فکر میکردم تموم شده سختیام 😤😤
من پارسال يكي دو ماه انجام دادم

پرپرجونم خوب بود جواب گرفتی نتیجه ای داشت

یعنی یه روز منم مامان میشم؟؟😞😩 نی نی برگرد پیشم بازم بیا تو دلم 😞😞فکر میکردم تموم شده سختیام 😤😤

آتی جون. افسون جون مرسي الهی روزی خودتون... من عاشق این تیکر بودم انشالله روزی شما ها همه و همه... 

درسته که پنج سال شده... درسته که دوبار حس مادر بودن رو برای چهار هفته تجربه کردم وبازم ناامید شدم ولی من ميدونم بلاخره مامان میشم. دوستان لطفا برای مامان شدنم فقط يه لحظه از خدا بخوايد.. برای دومین بار دارم وارد سیکل پانکچر میشم تروخدا برای موفقیت بودنم از خدای مهربون بخوايد فقط یک لحظه... امیدم به خداست دوتا گو گو لی هام رو که از دست دادم باهم بهم بده .خدایا سومین پانکچرم شدم .اخرین انتقالم دادم .دیگ تلاش اخرم بود خدا کمک کن .
2706