2737
2734
عنوان

آی وی افی های 95 بیاین با هم باشیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 616702 بازدید | 44718 پست

من خودم تنبلی تخمدان دارم . شوهرم سالم بود مشکلی نداشته بعد یه سال دوباره ازمایش داده الان 3 درصد نرمال داره. من یه بارداری خارج از رحم داشتم و یه لوله رو ازدست دادم . 

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته چند سری هم دارو خوردم یه بارش نتیجه داد که خارج از رحمی بود. الانم ابن سینا گفتن یکبار ای یو ای بعد میکرو که من نمیخام ای یو ای انجام بدم

Msp من ابن سینا بهم گفتن طبیعی هم میتونم بادار بشم گفتن زوده واسه میکرو ولی خودم میخام وارد سیکل بشم دیگه نمیخام الکی به طبیعی باردار شدن دلخوش کنم . توکلم به خداست دیگه هر چی خواست خودش بود

2731

سلام خوبین، کسی میدونه با مورفولوژی ۰-۱٪ میشه ای وی اف کرد یا نه؟ یه عالمه ازمایش دکتر عارفی برامون نوشت حالا ک جوابشون اومده ازمایش اسپرم شوهرم خیلی بده، البته خداروشکرdfi عالیه،کسی اطلاعی داره ممنون میشم جواب بدین

اللهم صلی علی محمد وآل محمد
2738

آتی جون  بنظر من اگه میخوای زود نتیجه بگیری سعی کن یک دکتر خوب و معروف بری و زیر نظر یه دکتر باشی . من هم  تو ابن سینا پیشنهاد آی یو آی دادن ولیمثله شما چون زود میخواستم نتیجه بگیرم رفتم سراغ ای وی اف . ولی نشد 

منکه اصلا از ابن سینا راضی نبودم . ما ده نفر بودیم میکرو کردیم  هر ده نفر منفی شد . دفعه دوم من حتی با مسولیت خودم خواستم جنینارو بلاست کنن و خراش اندومتر بدن قبول نکردن . گفتن همینجوری هم میگیره ولی نشد . الکی ده میلیون هزینه کردم و آخرش با چشم گریون اومدم بیرون

2706