2737
2734
عنوان

آی وی افی های 95 بیاین با هم باشیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 616682 بازدید | 44718 پست

سلام به همه ی دوستای خوبم دلم براتون تنگ شده بود نی نی سایت تغییر کرده چند روز نمیتونستم وارد بشم 

خیلی سعی میکنم که اینبار استرس نداشته باشم اگه خدا بخواد شنبه اینده انتقال فریز دارم واسم دعا کنین 🙏🙏🙏❤

خداي مهربونم ازت ممنونم كه امسال قشنگترين هديه رو بهم دادي دوست دارم بخاطر دوقلوهاي نازنيني كه بهم بخشيدي مواظبشون باش تا صحيح و سالم بيان پيشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی بهار جونم انشالله شما هم اینبار مامانی و با یه بتای تپل بیایی و خوشحالمون کنی 🙏🙏🙏

خداي مهربونم ازت ممنونم كه امسال قشنگترين هديه رو بهم دادي دوست دارم بخاطر دوقلوهاي نازنيني كه بهم بخشيدي مواظبشون باش تا صحيح و سالم بيان پيشم
2731
2740

سلام دوستان. من از شکل جدید سایت هیچ خوشم نمیاد.واسه همین نمیام.نغمه جان کی آز داری؟

Atiجان کارت به کجا رسید؟

ناز خانم مجدد سونو رفتی؟

دخترم، تو بهترین هدیه خدایی. تو شوق زندگی بهم دادی. تو روزایی که منتظر معجزه بودم، خدا تو رو تو دامنم گذاشت تا با هم شکرش کنیم. دخترم، من و بابایی برای اومدنت ، نگاهات، حرف زدنت، پا گرفتنت، فارغ التحصیل شدنت، و حتی عروس و مامان شدنت لحظه شماری میکنیم.

2706