2737
2734

هیچ خاطره خوبی نداریم باهم هررر وقت جایی میریم زهرم میکنه هی بددهنی بهم میکنه که پسرا نگات میکنن و اره برا جوونا میخای بریم اونجا و هرچی از دهنش در میاد بیرون بهم میگه دیگ مردمم میدونن که دعواس 🤕شماهم همینین یا نه 

شوهرت پارانوییده

و اینکه این مرضی میتونی ارثی هم باشه و ب بچت منتقل شه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
همشون همبنن

ن خانوم این چه حرفیه

همه مردا ب زنشون میگن تو برا پسرا داری میری یا تهمت میزنن؟

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

من شکاک نیست بهم بگه که پسرا نگات میکنن ولی اگه بریم بیرون همش میترسه نکنه خرجم کنه باهام بحث میکنه همش میگه ندارم ندارم مگه نمیدونی 

مثلا وقتی میریم خرید لباس واسه بچه ها حتی به دروغم شده نمیگه شالی چیزی میخوای بگیر .

حتی یه بار پیله کردم به یه تک پوش برام نگرفت