2737
2739

آخر شب میره دنبال دانلود فیلم و عکس ... 

چه کار میکنین 

از دبشب حالم بده نمیدونم چکار کنم 

اصلا انتظار این کار رو ازش نداشتم واقعا شوکه شدم 

رابطتتون صمیمی یا سردین

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وقتی فکرشو نکنی واقعا برا آدم شوکه کنندس 

ولی زندگیم بهم یاد داده هیچی از هیچ کس بعید نیست 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2740

وقتی ۲۲ سالم بود همون نصف شب جیغ و ویغ راه مینداختم و دعوا و چند روز قهر و دلخوری و اعصاب خوردی و صلب آرامش از خودم و شوهرم می کردم آخرشم مثل کسی که بهش خیانت شده تا مدتها افسرده و غمگین بودم

اما الان که ۳۶ سالمه هیچی اصلا انگار نه انگار 

میگم اینم یه جور کرم مردونس دیگه 

بعدم وقتی یاد رفتار گذشتم می افتم فکر می کنم عجب کسخولی بودم من😅

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤

من ۱۸ سال پیش ازدواج کردم و از همون اول هم همسرم اینجوری بود . یه مدت دعوا کردم . قهر کردم  ولی دیدم فایده نداره و گویا چیز عادی بین اقایون هست . منم همون سال دوم دیگه کوتاه اومدم و همچتان ادامه داره و من بیخیال ....

تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار که مدعی اگر نکند رحم خدا بکند ....
خیلی صمیمی  

سخت نگیر

وقتی حالش خیلی اوکی بود

بگو عزیزم وقتی باهمیم چ نیازی ب فیلم داری

باش صحبت کن ن با عصبانیت و خشم

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌
2706