2737
2734

سلام من انشالله فروردین ماه بعد دوتا سقط میخوام مامان بشم ولی خیلی استرس دارم و خیلی نگران شما ها چه حسی دارید و نی نی هاتون چیه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام انشالله بسلامتی بگذرونی و نی نی تو بغل بگیری و بسلامتی وراحتی زایمان کنی منم انشالله اسفند دخت ...

دقيق مثل من😍

🌵قضاوت كردن در مورد ديگران در واقع دعوت همان قضيه به زندگي خودمان است🌸
2731
سلام انشالله بسلامتی بگذرونی و نی نی تو بغل بگیری و بسلامتی وراحتی زایمان کنی منم انشالله اسفند دخت ...

انشالله عزیز چنددم اسفند طبیعی 

چون منم انشالله اسفند بچم به دنیا میاد شما هفته هات ازمن جلوعه

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور😍😍
انشالله عزیز چنددم اسفند طبیعی  چون منم انشالله اسفند بچم به دنیا میاد شما هفته هات ازمن جلوعه

اسم واسه فندقتون انتخاب کردین .وااای خیلی سخته من هربار ب اسم دوست دارم .حالا میگم کاش بذارم نورسااگه نطرم باز عوض نشه

2740
عزیزم سونو ان تی واسم زده 15 اسفند ولی چون سزارینم انشالله 5 اسفنداینامیشه

بسلامتی گلم منم سزارینم انشالله بسلامتی دخترامونو بغل کنیم اینروزا زودتر بگذره من دیگه خیلی سختمه

اسم واسه فندقتون انتخاب کردین .وااای خیلی سخته من هربار ب اسم دوست دارم .حالا میگم کاش بذارم نورسااگ ...

من ميخوام نورا بزارم😍نامدار باشه الهي ني ني تون

🌵قضاوت كردن در مورد ديگران در واقع دعوت همان قضيه به زندگي خودمان است🌸
اسم واسه فندقتون انتخاب کردین .وااای خیلی سخته من هربار ب اسم دوست دارم .حالا میگم کاش بذارم نورسااگ ...

اسم سلنا دوست دارم به قول شما اگه عوض نشه

2706