2733
2739
عنوان

دوست نداشتن شیر خشک

2944 بازدید | 6 پست
سلام به همه خانمها متاسفانه من شیرم خیلی کم شده هر چی هم برای افزایش شیرم استفاده میکنم فایده ای نداره اگه هر دفعه 5 سی سی شیر داشته باشم بچه ام که 6 ماه و 10 روز ذاره از شیر خشک بدش می آید چندین نوع شیر خشک رو هم امتحان کردم ولی فایده ای نداشته واز دیشب که خواب شده دیگه چیزی نخورده تو رو خدا کمکم کنید
آخی مگی جون . منم همین مشکل رو داشتم البته شیر خودم خوب بود ولی چون می خواستم سرکار بیام مجبور بودم چند ساعت بهش شیرخشک بدم . اونم خیلی بدش میومد ولی به مرور که با نبود من مجبور شد بخوره خورد. پسرم اصلا شیشه رو نمی گرفت. از شیشه بدش میومد. اما الان خیلی بهتر شده تو 10 ماهه . ولی می دونم که چقدر سخته تحمل دیدن گرسنگی بچه.
سارا جان ممنون هستم من دو ماه فقط شیرخشک دادم ولی توی خواب فایده ای نداشت چون دیگه نه توی خواب میخورد نه توی بیداری فقط روزی 60 سی سی می خوره و همش گرسنگی میکشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اگه می تونی یک کمی هم با غذا سیرش کن . خیلی هم وسواس نداشته باش . من از وقتی 5 ماه پسرم تموم شد یواش یواش غذا شروع کردم البته خیلی بدغذاست ولی خوب باز بهتر از هیچیه دیگه . البته دکترش می گه هیچ چیزی جای شیر رو برای بچه کمتر از یک سال نمی گیره. سرلاک هم چیز بدی نیست. الان سرلاک شیر و برنج براش خوبه. یا حریره بادام که حتما با شیر خشک براش درست کن. تو سرلاکش هم می تونی شیر خشک بریزی اگه می خوره.
2731
باران نم نم جون سلام

شیرخشک اس ام ای رو هم بهش دادم فایده ای نداشته

آنی جون بهتره که هیچ وقت استفاده نکنی من همین اشتباه رو کردم دچار افسردگی پس از زایمان شدم و فکر میکردم اگه شیر خشک بخوره راحتتر میشم البته بخاطر افسردگیم مرتب گریه میکردم شیرم هم کم شده بود و توی بیداری به بچه ام شیر دادم و این باعث دوگانگی در بچه شد که نمی دونست سینه مادر رو بپذیره یا شیر خشک به اصطلاح شیر به شیر شده بود رو این حساب هیچ کدام رو قبول نمی کرد نه سینه نه شیر خشک نهایتا موقعی که خواب میرفت شیرخشک بهش میدادم چون با سرشیشه می تونستم دهانش رو باز کنم تا دو ماه به این روال پیش رفتم و این باعث شد شیرم فوق العاده کم بشه میتونم بگم تقریبا خشک شده در حتالی که پیش 100 تا دکتر بردم ولی هیچ کدام علتش رو نمی دانستند و میگفتند حتما عفونت ادراری داره تا بلاخره یک پزشک تشخیص داد و بچه ام پس از 2 روز گرسنگی سینه ام رو گرفت ولی چه فایده دیگه شیری نداره ومن شدیدا دچار عذاب وجدان هستم برای همین از تمام مامانها می خواهم که هیچ وقت دنبال شیر خشک نروند و از خانواده هایشان بخواهند که پس از زایمان خیلی بهشان کمک کنند و هیچگاه کوچکترین مساله ناراحت کننده ای را به شما خبر ندهند من به دلیل وابسته بودن به همسرم دچار افسردگی شدم همسرم به خاطر موقعیت کاریش دور از من بود با توجه به اینکه هر ماه می امد و منو میدید ولی باز من گریه میکردم و اون بهم میگفت حالا چرا گریه میکنی من که پیشت هستم و من در جواب میگفتم چند روز دیگه میری