2737
2734
منشیمون گفته باید برم از دکتری که پیشش زایمان کردی نامه برگشت به کار بگیری واسه اینکه حقوقتو این 6 ماه بگیری از بیمه.. واقعا اینم جزو مدارکه؟خالا حتما باید دکتر خودم باشه؟ ممنون پیشاپیش...من بچه کوچیک دارم اگه دیر جواب دادم عذر..
نه من نامه برگشت به کار نگرفتم من یه چند روز قبل از زایمان رفتم اون چند روز رو بیمه برد کمیسیون واسه چندر غاز پولش ولی نامه برگشت به کار نداشتم بیمه ای ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فروش عطرهای برند بدون جعبه با ضمانت مرجوع fatimemar@https://t.me/j oinchat/AAAAAD9XXE-ToRiJjKY1cg

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه شما در مدت مرخصیتون نرفتین توی تامین اجتماعی پرونده تشکیل بدین و بریزن بحسابتون؟ بعدشم نامه برگشت به کار از دکتر بگیری این دیگه جدیده!!! شما اگه برگشتین سرکارتون دقیقا از پایان 6ماه مرخصی دوباره توی لیست بیمه محل کارت باید اسمت رو با هزینه بیمه رد کنن
2728
سلام عزیزم باید از دکترت نامه بگیری که خانم فلان در تاریخ ---تحت تظر ایشان زایمان کرده و نیاز به شش ماه استعلاجی زایمان و تغذیه نوزاد با شیر مادر دارد حتما این جنله ها داخلش باشه و الا نامه رو بیمه قبول نمیکنه و بعد با مدارکت به تامین اجتماعی بدی برای حقوق شش ماهت
همیشه سکوتم به معنای پیروزی تو نیست،گاهی سکوت میکنم تا بفهمی چه بیصدا باختی...
برگشت به کار رو جایی که کار میکنی نامه میزنن و بیمه ات رو هم که باید رد کنن که نشون میده شما برگشتی سر کار حالا یا واقعا برگشتی با اینکه با محل کارت توافق میکنی برات بیمه رد کنن
ببین عزیزم اگه از همون روز اول که رفتین مرخصی و توی لیست بیمه براتون مرخصی زایمان در این 6ماه رد شده باشه باید مدارک بیمارستان و نامه دکتر مربوط به زمانی که به شما گفته دیگه نرو و از همون روزم برات مرخصی رد کردن رو ببری سازمان تا پرونده تشکیل بدی و حقوقت بگیری اصلا ربطی به برگشتن و برنگشتن شما به محل کارتون نداره ، شاید یکی بعد از این مدت دیگه نخواست برگرده حالا باید حتما نامه ببره تا حقوقش بدن ؟ منشیتون احتمالا در جریان این روند مرخصی زایمان نیست
2740
خواهر من هفته پیش حقوق استعلاجیش رو گرفت سه بار بیمه از نامه پزشکش ایراد گرفت و گفت حتما باید قید بشه تغذیه با شیر مادر
جینگولی جان بله بیمه تامین اجتماعی ام. مامان آیلین والا مدارکمو همین منشیمون گرفت برد بیمه انگار ولی پولی نریختن. منشیمون گفت بعد 6 ماه میریزن و باید حساب بانک رفاه باز کنم..
2706