2737
2734
عنوان

سوال دو مورد ژله چند رنگ

1169 بازدید | 19 پست
به مناسبت دهه فجر برای موسسه ای می خوام ژله به رنگ پرچم ببرملطفا بهم بگید مراحل کارم درسته یا نه.اول یه مرغ ثوری چار گوش پیرکس را میشورم و بعد بدون این که اب اضافیش بره یک ربع توی فریزر میگذارم.حالا ژله توت فرنگی(برای قرمزی رنگ پرچم)را با حدود دو لیوان اب داغ و سرداماده میکنم و داخل ظرف میریزمحال.بعد از 45ذقیقه که ظرف را توی یخچال گذاشتم برای سفیدی پرچم ژله الوئه ورا را درست میکنم اما به جای اب سرد برای این ژله از بستنی استفاده میکنم.دوباره مراحل 45دقیقه لی تکرار میشه و حالا ژله اخر یعنی کیوی(سبزی پرچم)را درست می کنم.بعد از گذشت حدود سه ساعت دیگه از توی یخچال اون را در میارم و با کارد اشپزخانه به صورت مستطیلی برش می زنم.نظرتون چیه؟
درسته ! زمونه عوض شده . اما خدا ، همون خداست و ارزش ها ، همون ارزش های گذشته.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
برای خودتون هم زمان تعیین نکنید که حتما باید ۴۵ دقیقه بشه, چون ممکنه زودتر ببنده و ژله بالایی به پایینی نچسبه و زمان چاقو زدن لایه ها از هم جدا بشن, هر موقع یکم خودشو گرفت ژله بعدی رو بریزید, ژله رو هم بزارید خنک بشه و بعد روی لایه قبلی بریزید چون اگر داغ باشه لایه پایینی رو آب میکنه و با هم مخلوط میشن.
و هر بسته ژله رو با سه چهارم لیوان آب جوش و نصف لیوان شیر یا بستنی حل کن تا امکان برش زدن فراهم باشه.اگر قصد خارج کردن ژله از ظرف پی کس رو داری کفش رو حتما سلفون یا پلاستیک فریزر بزار که کارت خیلی راحت تر بشه.امیدوارم نکته هام به دردت بخوره عزیزم
2706