2733
2734
عنوان

♥•••تاپیک طرفداران سریال فاطما گـــــل•••♥

| مشاهده متن کامل بحث + 9258878 بازدید | 3068 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شادی جولیا آسو از اول هم شخصیت منفی نداشت. با اینکه زن سالمی نبود ولی نقشش مثبت بود برخلاف مقدس که اینقدر منفیه! ............................................. منظورم سیاه و سفید بودن شخصیتاشون نیس. چی میشه که یهو تصمیماتشون و احساسشون اینقد عوض میشه. مثلا همین آسو یه شب مصطفی رو از خونه ش بیرون کرد چون مصطفی پیشش نخوابید و گفت با تو نمیتونم. بعد الان داره مصطفی رو میفروشه در حالیکه ادعاش میشده که عاشقه. یا رابطه بین سامی و آسو حالا بی خیال از اینکه خیلی رابطه چرتی دارن با توجه به گذشته شون که سامی آدم جور میکرده. اصلا چی میشه که سامی یهو اینقدر پاک و غیرتی میشه. حالا باز خوبه فاطماگل حدود صد شب طول کشید تا بخواد یه روی خوش به کریم نشون بده.
سفید سفید صد تومن ... سرخ و سفید سیصد تومن ... حالا که رسید به سبزه هر چی بگی می ارزه [smiley]s/sm_60.gif[/smiley]
وایی دلم میخاد مقدسو جرش بدم
کشیده شدن ته ریش همیشگی ات روی گونه های من... لذتی انکار ناپذیر است ...دلم میخواهدصورتت ته ریش داشته باشد تامن بهانه ای داشته باشم برای دوباره بوسیدنت
برای چی میدزدتش ای بابا این بیچاره ها کی روی خوش میبنن
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2738
سارا جان: فقظ میشه گفت مصطفی مشکل روحی داره... به غیر از این که فاطما میدزده ، 1000تا کار دیگه هم میکنه و کلی آرامش همه بهم میزنه و هاجر هم ناراحت میکنه... علت دزدینش هم اینه که مثلا میخواد 1کاری کنه که فکر کنن فاطماگل مرده و خودش با فاطماگل فرار کنه!!
همیشه امید هست...
وااااااااای خدا چقدر این دنیز نچسبه اه اه اه کریمم که کم از خروس جنگی نداره دائم در حال پرخاشه و میگه میکشم میکشم صبوریش فقط در مقابل فاطما گله ولی فخرالدین ایلگازو عشقهههه خیلی با ابهته
[smiley]s/sm_41.gif[/smiley][smiley]s/sm_41.gif[/smiley][smiley]s/sm_41.gif[/smiley]
رز عزیز: اتفاقا به نظر من ، دنیز خیلی دوست داشتنیه و اگه دنیز نبود شاید هیچ وقت رابطه فخرالدین و کریم خوب نمیشد و این که فخرالدین در آینده کمک های زیادی به کریم و فاطماگل میکنه... بعدم به نظر من باید به کریم حق داد... کریم رو فاطماگل حساسه و از این که یادش میاد اردوعان چه کثافتیه و باعث تمامی این اتفاقات اردوعان خب عصبی میشه... از این که حس میکنه اردوعان به خونش به زنش نزدیک شده حس بدی داره... و خب دوست داره محافظ فاطما باشه دیگه...
همیشه امید هست...
رز دست بر قضا من با فخرالدین هم مشکل دارم یارو سی سال تو کشورش نبوده. هیچ سراغی از بچه ش نگرفته. یهو عین یه فرشته نجات سر میرسه و داره تمام مشکلات کریم رو یکی پس از دیگری حل میکنه. معلوم هم نیس این همه قدرت و نفوذ رو از کجا آورده.
سفید سفید صد تومن ... سرخ و سفید سیصد تومن ... حالا که رسید به سبزه هر چی بگی می ارزه [smiley]s/sm_60.gif[/smiley]
2706