2737
2734
پسرم3 سالشه بعداز یکسال که از رفتنش به مهد میگذشت به یکباره از مهد زده شده...هرکاری میکنم نمیره،هیچکی رو هم ندارم بزارمش پیشش
خدایا کاری کن هیچوقت پشیمان نشوم...خودت راه درست را پیش رویم قرار ده،آمین...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
احتمالا مربیش خشونت به خرج میده من به خاطر یه طرحی یک ماه رفتم مهد یکی از مربیا با قربون صدقه بچه رو از مادر ها تحویل میگرفت ولی واقعا با کوچیکترین شیطنتشون اذیتشون میکرد و میترسوندشون
دوست جونا میشه برا رفع گرفتاریم یه صلوات بفرستین............
2738
مهدهای دیگه هم بردیمش گفتیم شاید محیط جدید باشه بمونه ولی از صد متری مهد جیغ میکشید ونمیرفت
اگه هم نخوام برم سرکار دیگه هیچکاری نمیتونم بکنم ...قبلا ک تو مهد بود کلاس هم میرفتم و...ولی الان نمیتونم تکون بخورم
خانومایی که میگید نرو کار بشین خونه بچه تو بزرگ کن یعنی یه مادر نباید از خودش هویت مستقلی داشته باشه همه چیزش باید بعنوان یه مادر خلاصه بشه؟ به اندازه کافی مادر بودن سخت هست شماها با این حرفاتون سختترش نکنید یه مادر برای مادر خوبی بودن باید یه ازادی هایی داشته باشه من سه ساله فقط مادرم نه کار نه درس نه هیچ چیز دیگه چون کمک ندارم و مجبورم بمونم خونه و بچه ها رو نگهدارم خودم عصبی بچه هام هم عصبی فقط داد و بیداد گریه و زاری منتظرم چند ماه بگذره بتونم چند ماهی برم پیش پدر و مادرم یه گرشه ای رو برا دو ماه اونا بگیرند شاید یه کوچولو ارامش پیدا کنم خونه موندن مادر مساوی با افسرده شدنشه من افسرده هستم چه دلیلی بالاتر از اینکه یک ماه قبل قصد به اتش کشیدن خودم رو داشتم یا هر لحظه به فکر مردن هستم و خسته و دلزده از زندگی کردنم هیچ تنوعی تو زندگیم نیست فقط شیر بدم پوشک عوض کنم لباس عوض کنم غذا بپزم حموم بدم بخوابونم هر کی هم میبینه بگه مادر یعنی همین به به خیلی هم اه اه فقط بخاطر اینکه درگیر بچه ها هستم اگه میدونستم اینطوره هیچوقت بچه دار نمیشدم هیچوقت ازدواج نمیکردم که مجبور به اوردن بجه نباشم تازه زندگیها همه مثل هم نیست یکی ممکنه به کارش نیاز داشته باشه یکی ممکنه مثل شما از جماعت مرفه جامعه نباشه و مجبوره بجای تو خونه نشستن صبح کله سحر راهی کار بیرون بشه پس برا همه این نسخه رو نپیچید
من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
منم از بچه داری خسته رفتم سر کار هو خودمو زجر دادم هم بچمو الانم پشیمونم میگم کاش این وقتی که تو کارم میذارم بذارم برا بچم و هی غر نزنم که وای بچه چقدر دیوونم کرد باید یاد بگیریم از بچه داری لذت ببریم نم یتونی پرستار بگیری من پرستار گرفتم خیلی بهتر از مهده بیشتر هزینه میکنم اما بچم امنیتش بیشتره و ا زتو خونه تکون نمیخوره
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
ولی آخرش رسیذم به این حرف که بچه داری شیرین و درست بهتر از هر کار بیرونیه برا زن اونقدر سر کار خسته میشم میام خونه باز حوصله بچمو ندارم باید از خودم کم بذارم تا به زندگیم برسم نصفه حقوق هم میدم پای پرستار شبا به خودم میگم زندگی ارزش اینهمه خستگی رو نداره یه کماز خواسته هام چشم پوشی کنم بشینم توخونه آرامشش بیشتر هم برا خودم هم بچم بچه ها چه گناهی دارن که برن زیر دست هر کسی....
CafeMom Tickers
یه مهد جلوی محل کارم هست صبحا ساعت 8 صدای گریه بچه های کوچیک کیان یه مامان مامانی میکنن دل آدم ضعف میره مامانه هم نیست که ببینه چه به سر بچش میاد
CafeMom Tickers
واتو واتو جان من اولش بگم که وضع مالی مون خیلی افتضاحه که بعدا نگی از قشر مرفه جامعه ام ... توی فامیلمون از ما کم پول تر نیست هفت سال و نیم توی یکی از دانشگاههای دولتی تهران کار کردم ... کارم خوب بود اما تصمیم داشتم با به دنیا اومدن بچم کارم رو رها کنم ... میگین چرا؟ برای اینکه به بچم برسم ... برای اینکه بچه به محبت مادر بیشتر از پول نیاز داره برای اینکه خودم هم مادرم شاغل بودن و می فهمم مادر بره سر کار یعنی چی ... درک می کردم بچه هایی رو که از شش ماهگی میرن مهد خلاصه اینکه بچم سال ۹۰ به دنیا اومد و من به خاطر اینکه زیر دست خودم بزرگ بشه کارم رو رها کردم ... الان راضیم . خوشحالم و خدا رو شکر می کنم که کمکم کرد خودخواه نباشم و فکر نکنم که زن با سر کار رفتن هویت پیدا می کنه
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه
2706