2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگر سزارین میشی با دستور دکترت باید ببندی عزیزم اگر سرخود ببندی ممکنه بخیه هات رو اذیت کنه
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
بعضی دکترا زیاد به این چیزا که مربوط به اندام و زیبایی میشه اهمیت نمیدن و گرنه مگه سزارینیها چه فرقی با هم دارن که بعضی دکترها از توی همون اتاق عمل واسه مریضشون میبندن.اگه دکترت نگفت از یه دکتری که میدونی به مریضاش میگه ببندن بپرس
مارک oppo خیلی خوبه برای من که واقعا موثر بود و تو کوچیک شدن شکمم خیلی تاثیر داشت البته یادت باشه که خودتم شکمت رو تو نگه داری و هی تکرارش کنی که عضلات شکمت تنبل نشن که همیشه با شکم بند کوچیک باشه
& نوشین (مامان بردیا)&
2738
عزیزم معمولا بستن شکم از قدیم رواج داشته حتی مادر بزرگهای ما هم با اینکه طبیعی میزائیدن شکم خود را بعد از زایمان میبستن این نشون میده این کار مفید بوده فکر کنم بعد از سزارین باید چند هفته بعدش ببندی گلم با دکترت مشورت کن و بهترین مارک شکم بند مارک اوپو است گلم میبوسمت
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
تو کلاسای امادگی زایمان به ما گفتن سزارینی ها سه هفته بعد ببندن. طبیعی ها بلافاصله! اینجوری یادم میاد. نمیدونم...
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
کدوم داروخونه ها این مارک اپو رو دارن؟؟؟ کدوم مدلش بهتره؟ اگه کسی داره عکس بذاره و بگه دقیقا باید بگیم چی میخوایم؟؟!
من شهرستانم میخوام بعد زایمان بگم برام بخرن بخاطر همین میخوام بدونم دقیقا چی باید بکن تا اشتباه نخرن
ممنون
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
2706