2733
2734
به لباسها قیمت منصفانه بدید و انتخاب کنید. سایزمون نیست و سالمند.یه تخت خواب نی نی لای لای هم دارم که نوی نوی اما نصف قیمت هم میدمش.تا 6 ماه کاربرد داره.هر کی خواست بگه عکسشو بذارم. همین مدله ولی رنگ نارنجی طوسی. http://upload7.ir/imgs/2014-09/29080292141266025919.jpg خرید چند تایی لباس ارسال رایگان
تشک بازی بعضی قسمتها که میبینین سایه روشنه سایع عروسکهای آویزه.رنگش مشکلی نداره. آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس کد50 عرض 36 و بلندی 89 سایز36 از کسی خریدم که مستقیما از ترکیه آورده بود و کار ترکه.واسه جشن پسرم فقط دوساعت پوشیدم.خیلی شیکه. از عکس شیک تره.تار افتاده. طرح دامنش براق و قشنگه. یه ماه پیش 168 خریدم.کاملا نو.با نو هییییییچ تفاوتی نداره.120 تومان آپلود عکس کد 51 توسط خیاط دوخته شده.آستین حریر.مناسب سایز36.عرض 35 150 فقط هزینه دوختش شد(به غیر از هزینه پارچه).پارچشم ایرانی نیست. فقط یک بار پوشیدم. کاملا نو/115 تومان آپلود عکس آپلود عکس کد52 بلندی 92.عرض فری سایز.اینو یه بار وقتی باردار بودم پوشیدم.به خاطر چین هاش شکم رو میپوشونه.خیلی فانتزی و قشنگه.50 هزار تومان آپلود عکس آپلود عکس کد53 اینو دوبار پوشیدم.خیاط دوخته مناسب سایز36.آستینو فقط گیپور گذاشتم.خودتون قیمت بدید.کفششم دارم سایز 36 اگه کسی خواست. آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس کد54 سایز مدیم هست و فکر میکنم به 38 به بالا بخوره. بند داره از پشت بسته میشه و تنگی و گشادیش تنظیم میشه.قیمتش بالای 40 هست.خیلی لطیفه.نوی نو.خودتون قیمت بدید این واسه بارداری هم جالبه آپلود عکس آپلود عکس کد55 عرض36 دوبارپوشیده شده.اما کاملا سالم و تمیز خودتون قیمت بدید آپلود عکس کد56 فری سایزه کش میاد اما در حالت معمولی عرض35 یادم نیست قیمتش.خودتون قیمت بدید.1بار پوشیدم.نوی نو آپلود عکس کد57اصلا اصلا نپوشیدم .سایزم نبود.عرض39.رنگ سفید.قیمت خرید30 23تومان آپلود عکس آپلود عکس کد58 عرض35 کادو بود اصلا نپوشیدم.قیمت خودتون بدید. آپلود عکس شماره 1 آپلود عکس آپلود عکس واسه بارداری هم عالیه.در حد پرو پوشیدم .هدیه بود و سایزم نبود خودتون قیمت بدید عرض 39 طول 80
کد59 این سارافون مناسب بارداری هم هست. یکی دوبار استفاده شد اما تازست. آپلود عکس کد60 این هم خیلی خوشگله واسه بارداری.با یه بند تنظیم میشه از پشت 15 تومان.یکی دوبار تو مهمونی پوشیدم.با یه لک کوچیک داشت از اول.اما احتمالا لکش میره. اینقدر ریزه که دیده نمیشه. فقط خواستم بگم که بی انصافی نباشه آپلود عکس آپلود عکس کد 61 این سارافون هم واسه بارداری خیلی خوشگله. آپلود عکس کد 62 خیلی قشنگ و گرمه. مناسب بارداریه. استفادش کردم اما نه زدگی نه پارگی داره آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس کد2 مارکشم هست .تست هم نشده.عرض 35 طول 86 23000تومان آپلود عکس آپلود عکس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شماره 6 بلوز دامن.کمرش از پشت بسته میشه به شکل پاپیون .پشت زیپ داره. آستین حریره .دامنشم بلنده . کسی کوتاه تر بخواد میتونه کوتاش کنه.خیاط واسم دوخته. چند باری استفاده کردم .این چون استفاده شدست کسی بخواد پایین ترم میدم. 34000تومان(هزینه حریرشم نمیشه) آپلود عکس آپلود عکس عرض 36
2740
شماره 7 چند بار پوشیده شده .اما مشکلی نداره 14000 تومان آپلود عکس آپلود عکس سایز 1 عرض 37 این مانتوی دوم مارک LINUOBIYAسایز36 زده اما به نظرم به 38 میخوره.واسم دیگه اندازه نیست.استفاده شده اما بی نقص و سالمه .ضخیم تر از مانتو های معمولیه و واسه پاییز و بهار جالبتره.15000تومان سرشونه11 طول آستین60 عرض40 بلندی مانتو:92 فروخته شد....... آپلود عکس آپلود عکس
کد 65 ست پسرونه خیلی شیکه فقط یه بار پوشید.نوی نو. از همون اول واسش تنگ بود.20000 تومان آپلود عکس کد66 اینم واسش کوچیکه دو بار پوشید. 29000 قیمت خریدش بود.اما عین روز اوله. طرح کارتونیش که نقطه نقطه داره مدل ستارشه. رنگش نرفته . عین روز اوله. عرض 25 15000تومان آپلود عکس آپلود عکس کد8 لباس پسرونه این زیر دکمه دار خیلی واسه بچه ها راحته و از شلوار نمیزنه بیرون.عرض لباس24 یکبار پوشید. نیم ساعت هم نشد. این رو خریدیم42 . 26تومن قیمت منصفانه ایه. آپلود عکس آپلود عکس
شماره10 شلوار کرم رنگ خیلی قشنگه متاسفانه واسش کوچیک شده. از نیم ساعت بیشتر نپوشید. فقط یه عکس گرفتیم واسش. طول شلوار33 سانت.جنسش لطیف و کشیه..کمرشم کش قابل تنظیم داره.68 تومان خریدم. 38میفروشمش. چون واقعا بیشتر می ارزه. آپلود عکس آپلود عکس
شماره13 لباس پسرونه عرض 26.کاملا نو .کلاه فانتزی توری قشنگی داره1ساعت پوشید اما تنگ بودنشد استفادش کنه. چون مارکشو کندیم نشد پسش بدم.قیمت خرید 25000 تومان بود.15000 میدم. آپلود عکس
2706