2737
2734
سلام ممنونم که اومدین من می خوام ا زکلیپ آماده فیلم عروس استفاده کنم ولی نمی دونم چه طور فیلم را سی ثانیه سی ثانیه تقسیم کنم هر قسمت رو باید جدا کپچر کنم یا نه ؟ ممنونم از پاسختون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من بلدم کامل ولی سوالتو متوجه نشدم میشه لطفا یکم توضیح بدی؟؟؟
ﺧﺴﺘﮕﯽ ﺭﺍ ﺗﻮ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻣﺴﭙﺎﺭ ﮐﻪ ﺍﻓﻖ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﺍﺳﺖ … ﻭ ﺧﺪﺍﯾﯽ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺑﯿﻨﺪ … ﻭ ﺑﻪ ﻋﺸﻖ ﺗﻮ، ﻫﻤﻪ ﺣﺎﺩﺛﻪ ﻫﺎ ﻣﯽ ﭼﯿﻨﺪ … ﮐﻪ ﺗﻮ ﯾﺎﺩﺵ ﺍﻓﺘﯽ …
برای کپچر ٢ تا کپچر کردن داریم یکی یه سره و کامل یکی اینکه سر هر خاموش روشن کردن دوربین یعنی اصطلاحا سر هر کات یک فایل میشه و مثلا ٣٠٠ تا راش یا فیلم خام داری که پشت سر هم هست پروژه اماده هم که باید توی bin یا پنجره متریال ها فایل ها رو جا به جا کنی.
ﺧﺴﺘﮕﯽ ﺭﺍ ﺗﻮ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻣﺴﭙﺎﺭ ﮐﻪ ﺍﻓﻖ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﺍﺳﺖ … ﻭ ﺧﺪﺍﯾﯽ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺑﯿﻨﺪ … ﻭ ﺑﻪ ﻋﺸﻖ ﺗﻮ، ﻫﻤﻪ ﺣﺎﺩﺛﻪ ﻫﺎ ﻣﯽ ﭼﯿﻨﺪ … ﮐﻪ ﺗﻮ ﯾﺎﺩﺵ ﺍﻓﺘﯽ …
فیلمها رو میزاری توی پنجره تایم لاین و کات میکنی فک کنم شورت کاتش c هستش با لای پنجره تایم لاین هم یک علامت / تقریبا این شکلیه / که یعنی کات
فیلم رو باید حتما کپچر کنی ببری توی ادیوس
2738
خروجی هم f11 هستش توضیحش خیلی زیاده نمیدونم چه جوری باید بنویسمسوالی داشتی بگو من بتونم و بلد باشم حتما کمکت میکنم
لیلا جونم کجایی؟؟؟؟ نیستی؟؟؟؟؟
وایییییییییی ممنونم که جواب دادین من می خوام فیلم عروسی خواهرمو آماده کنم یه کلیپ برا عروسی گرفتم ا زاین کلیپ آماده ها ، خوب باید فیلم ها 30 ثانیه ای کنم ولی کلا فیلم که با دوربین دیجیتالی ازشون گرفتم 30 دقیقه است می شه تو همون قسمت کلیپ آماده قسمت بین کوچیکش کرد یا باید در یک پروژه جدا گانه کوچیک کنم و کپچر کنم و وارد کنم
فیلمی که گرفتی روی مموری یا روی نوار اگر روی مموری نیازی نیست کپچر کنی فقط فایل ها رو ببر توی ادیوس اگر روی نوار که باید کپچر بشه کپچر هم به این صورته که باید یه سیم ایلینک یا ١٣٩٤ داشته باشه و کامپیوترت هم پورت ١٣٩٤ داشته باشه. بعد توی پریمیر یا ادیوس کپچر کن در ادیوس بالای صفحه نوشته captuer
بذار الان میگم برم کامپیوترم رو روشن کنم صبر کن چند لحظه خوشبختانه کلیپ اماده هم دارم
2706