2733
2739
عنوان

کسایی که به ادیوس واردن لطفا بیاین.فوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 41 پست
خوب باشه من میام برات مینویسم Cut یا قیچی کردن: فیلم هاتو رو از داخل پنجره که فایل هات توشه باموس بکشو بنداز توی پایین که تایم لاینه و جای ادیت فیلمه بعد یک میله اون وسط هست که با جابه جا کردنش تصویر توی مانیتور جابه جا میشه بعد اون رو داخل جایی که میخوای کات بزنی قرار بده بعد از توی کیبوردحرف c رو بزن پلانت کات میشه هر کجا خواستی رو کات کن بعد بقیه رو پاک کن با دیلیت
ﺧﺴﺘﮕﯽ ﺭﺍ ﺗﻮ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻣﺴﭙﺎﺭ ﮐﻪ ﺍﻓﻖ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﺍﺳﺖ … ﻭ ﺧﺪﺍﯾﯽ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺑﯿﻨﺪ … ﻭ ﺑﻪ ﻋﺸﻖ ﺗﻮ، ﻫﻤﻪ ﺣﺎﺩﺛﻪ ﻫﺎ ﻣﯽ ﭼﯿﻨﺪ … ﮐﻪ ﺗﻮ ﯾﺎﺩﺵ ﺍﻓﺘﯽ …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خروجی رو هم همون نوار زمان یا میله یا ایندیکیتور رو ببر اول کلیپت حروف i رو بزن و ببر اخر فیلمت حروف o رو بزن و انتخاب کن قسمتی که باید خروجی گرفته بشه بعد f 11 اف یازده رو بزن که پنجره مربوط به خروجی باز میشه اینجا فرمت مورد نظرت رو انتخاب کن در قسمت چپ وبعد سمت راست هم برای هر فرمت چند گزینه داره که انتخاب کن بعد پایین نوشته Export between in and out یعنی خروجی بگیر میان اول انتخابت و اخرش تیک این رو بزن حتما وگرنه کال تایم لاینتو خروجی میگیره و بعد export رو بزن این خروجی پروژهی شما رو به حالت فایل ذخیره میکنه توی کامپیوتر Export رو که زدی یه پنجره میاد که تو اونجا ادرس جایی که میخوای پروژه ات ذخیره بشه رو میدی و بعد save
ﺧﺴﺘﮕﯽ ﺭﺍ ﺗﻮ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻣﺴﭙﺎﺭ ﮐﻪ ﺍﻓﻖ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﺍﺳﺖ … ﻭ ﺧﺪﺍﯾﯽ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺑﯿﻨﺪ … ﻭ ﺑﻪ ﻋﺸﻖ ﺗﻮ، ﻫﻤﻪ ﺣﺎﺩﺛﻪ ﻫﺎ ﻣﯽ ﭼﯿﻨﺪ … ﮐﻪ ﺗﻮ ﯾﺎﺩﺵ ﺍﻓﺘﯽ …
حالا خروجی روی dvd: میری بالا منوی فایل File>export
2728
حالا خروجی روی dvd: میری بالا منوی فایل File>export بعد گزینه burn to disc رو میزنی
سوالی داشتی بهم ایمیل بزن عزیزم
2738