2733
2734
اگه اقدامی شهریور هستی بیاین بهم اطلاعات بدیم وباهم باشیم
آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز
لطفا سن ،وسال جلوگیری ونی نی چندم،دکتر و..را بگین تا لیست رو کامل کنم
آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز
باید از الان خودمونو اماده کنیم تا شهریور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رویا.............۲۸سال سن.....۳سال جلوگیری.......نی نی اول.....دکترنایب هاشمی.......اقدام برای دختر الینا............۲۴سال سن......۲سال جلوگیری.......نی نی اول......دکتر........................اقدام برای دختر تپلی...........29سال سن.....3سال جلوگیری......نی نی اول......دکتر........................اقدام فرقی نمیکنه اتشدخت.....۲۸سال سن......۶سال جلوگیری.....نی نی اول......دکتر..ٔ.....ٔ...................اقدام برای پسر نگار............۳۲سال سن........۲سال جلوگیری......نی نی اول......دکتر..........................اقدام برای............. مامان گلی...۲۵سال سن.......۲سال جلوگیری......نی نی اول......دکتر..........................اقدام فرقی نداره سان............۲۹سال سن........۱سال جلوگیری.......نی نی اول.....دکتر...........ٔ................جنسیت فرقی نمیکنه عسل بانو......31سال سن........7سال جلوگیری.......نی نی اول سقط.دکتر.......................اقدام برای دختر
2731
الان دوماهه اسید فولیک میخورم کلسیم عرق شاهتره و کاسنی
2738
میخام به همسری هم قرص ویتامین سی بدم و هر روز اب پرتقال
2706