2737
2739
عنوان

اقدامی های شهریوررررررررر بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 967 بازدید | 163 پست
امروز رفتم دکتر بم ویتامین سی ای ب کمپلکس و مکمل بانوان داد
آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز
نمیدونم همه اینا با اسیدفولیک بخورم ضرر نداره
آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرررسی رویای شیرین جان عزیزم من خیلی دکتر عوض کردم اول رفتم پیش دکتر میر فندرسکی تو صارم برای امادگی قبل از بارداری بعد که بار دار شدم رفتم پیش دکتر علی بابایی تو عرفان و سقط رو هم پیش ایشون انجام دادم و چک آپ های بعدش رو هم همین طور الان برای اقدام مجددم ١١ مرداد وقت از دکتر مصدق دارم و تصمیم دارم با ایشون ادامه بدم
برای دخترم ...
این روزا هرکس گفت : دوستت دارم. نپرس چقدر ؟؟بگو دقیق تا کی...؟؟

Lilypie Maternity tickers
سلام منم میخوام اگه خدا بخواد از شهریور برم اقدام و دخمل میخوام من از نظر تغذیه نمیخوام کار خاصی انجام بدم فقط قرص کلسیم و دمکرده رازیانه میخورم اما میخوام این کارهارو انجام بدم 1. دوش آب گرم خودمو شوشو قبل از اقدام 2.یه ربع نشستن تو محلول آبو سرکه 3.بعد از اقدام فورا بلند شم خودمو بشورم 4.دخول عمقی نباشه و شوشو نیم ساعت قبل یکبار تخلیه شده باشه 5.بعد از نزدیکی شوشو دست رو شکم من بذاره و هفت بار سوره قدر بخونه بعد هم می‌سپارم به خدا که اگه صلاحه یک یا چند دختر سالم صالح بهم بده با این کارا فکر میکنید اصلا حامله میشم؟؟ راستی سعی میکنم نزدیک زمان تخمک گذاری هم نباشه فکر کنم بیشتر بشه به این کار گفت جلوگیری طبیعی نه اقدام خخخخخ اگر اون ماه نشه از ماه بعد یکی یکی مواردو کم میکنم و احتمالا هم آخر پسر دار میشم!
2731
راستش چیزی که من میدونم واسه دختر دار شدن اینکه اسپرم باید ضعیف باشه خودم تصمیم دارم به کارهای بالا این رو هم اضافه کنم که مثلا روز اقدامم یک بار همسرم تخلیه بشه با جلوگیری و مجدد چند ساعت بعد رابطه بر قرار بشه تا اسپرم ضعیف تر بشه
برای دخترم ...

منم الان اسید فولیک ١ و کلسی کر و متفورمین و ویتامین سی میخورم همه رو هم با هم وقتی دکتر تجویز کنه مشکلی نیست رویای شیرین جان
برای دخترم ...

2738
سلام. هیچ کس اینجا نیست. منم میخوام این تاپیکو دنبال کنم. اینم خصوصیاتم: الهه...........۲۳/۵............۳ سال جلوگیری.............نی نی اول.............دکتر اکبریان...........جنسیتش مهم نیست. البته اگه کیستم این ماه خوب شه.وگرنه از مهر... ممنون رویای شیرین.
فقط خدا... جبران تمام نداشته های من است.
سلام. هیچ کس اینجا نیست. منم میخوام این تاپیکو دنبال کنم. اینم خصوصیاتم: الهه...........۲۳/۵............۳ سال جلوگیری.............نی نی اول.............دکتر اکبریان...........جنسیتش مهم نیست. البته اگه کیستم این ماه خوب شه.وگرنه از مهر... ممنون رویای شیرین.
فقط خدا... جبران تمام نداشته های من است.
سلام 32 سالمه، یک سال و نیم که ازدواج کردم. نی نی میخوام ترجیحا پسر باشه. (منو شوهرم کلا عاشق بچه ها هستیم) یکم آزمایش قبل از بارداری دادم ولی بیست و شیشم جوابش میاد نمیدونم چرا اینقد دیر!