2737
2739
عنوان

دکتر اطفال تو کرج

20799 بازدید | 26 پست
سلام به همه

از مامانای مهربون کرجی میخام که بهترین دکتر رو معرفی کنن .دخترم سه ماهشه و هر ماه پیش یکی بردم

دکتر نریمان یاسری و خانوم دکتر منتصری بردم تا حالا
میشناسیدشون؟؟؟؟؟؟
سلام،دکتر توکلیان -نائینی - خداپرست(رئیس بخش اطفال بیمارستان کودکان کرج) از دکترهای سرشناس وقهار کرجی هستند.اما مطبهاشون خیلی شلوغه ممکنه تا 10 یا 11 شب تو مطبهاشون منتظر بمونید.مامان من زحمت میکشیدند از 6ماهگی من رو پیش دکتر منصور تو چهار راه طالقانی می بردند که الان هم خودم بچم رو اونجا می برم وخیلی راضیم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زهره جونم ،منم بچمو 2بار پیش دکتر حیدری بردم .ایشون هم دکتر خیلی خوبی هستند اما پسرم ازش خیلی می ترسید.کلا کرج دکتر اطفالهای خوبی دار ه.من تعریف بسیم فر روهم خیلی شنیدم.اما دکتر منصور با سن وسال بالاش خیلی حوصله داره وبا بچه ها خیلی گرم می گیره.
2728
2738
سلام دوست عزیز.منم بهتون دکتر نیکجو رو پیشنهاد میدم.عالی هستند.منم پسرم تازه به دنیا اومده بود مثل شما نگران انتخاب دکتر خوب رو داشتم.و بهم دکتر نیکجو پیشنهاد شد.الان 5سال گذشته وهنوز هر مشکلی پیش بیاد فقط باید ببرم پیش ایشون تا خوب بشه.
سلام،دکتر توکلیان -نائینی - خداپرست(رئیس بخش اطفال بیمارستان کودکان کرج) از دکترهای سرشناس وقهار کرج ...

بنده هم تعریف دکتر توکلیان رو خیلی شنیدم 

قبلا دخترم رو تهران میبردم 

ولی اینبار میخوام ببرم پیش توکلیان

2706