2737
2734
عنوان

تنهایی

133 بازدید | 10 پست

فک نمی‌کردم نزدیک ۵سال تلاش کنم ک برم سرخونه و زندگیم ک دیگ تنها نباشم.۵ماه بعد ازدواجم حتی از قبل هم تنها ترشم 

از وقتی 8سالم بود از تنهایی و استرس میترسیدم بزرگ ک شدم دیدم تنهایی ترس نیس تنهایی وحشتناکه تنهایی ی غم بزرگه .

از وقتی بچه بودم دوتا دنیا داشتم هر کی اذیتم میکردم میرفتم با عروسکام حرف میزدم بغلشون میکردم آروم میشم

ولی الان چی ی زن بالغ شدم ک هیچی آرومم نمیکنه تو دنیای خودم هیچکس نیس فقط خودمم هیچکسو پیدا نکردم ک تو دنیای خودم راه بدم الان ک بهش فک میکنم حتی عشقمم از سرتنهاییم بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم همه تنهاییم بخدا امشب خیلی حالم بده،اینقدر بد که گفتم خدایا کاش خودت بغلم میکردی،من حالم بشدت بده😭

به امید خدا،خانم دکتر آینده هستم  تویی که امضامو خوندی،اگه برام دعا کنی قبول شم،خوشبخت و عاقبت بخیر شم،خدا دل خودمو خانواده مو پر از آرامش کنه،منم از خدا می خوام هیچ وقت رنگ غم نبینی،از خدا می خوام تویی رو که با قلب مهربونت دعام کردیو خوشبخت و عاقبت بخیر کنه،از خدا می خوام سفرت همیشه پر برکت و پر روزی باشه،انشاءالله که تنت همیشه سلامت باشه🤲آمین ای خدای جهانیان

منم از استرس متنفرم،حرفات خیلی حرفای من بود😭😭

به امید خدا،خانم دکتر آینده هستم  تویی که امضامو خوندی،اگه برام دعا کنی قبول شم،خوشبخت و عاقبت بخیر شم،خدا دل خودمو خانواده مو پر از آرامش کنه،منم از خدا می خوام هیچ وقت رنگ غم نبینی،از خدا می خوام تویی رو که با قلب مهربونت دعام کردیو خوشبخت و عاقبت بخیر کنه،از خدا می خوام سفرت همیشه پر برکت و پر روزی باشه،انشاءالله که تنت همیشه سلامت باشه🤲آمین ای خدای جهانیان
عزیزم همه تنهاییم بخدا امشب خیلی حالم بده،اینقدر بد که گفتم خدایا کاش خودت بغلم میکردی،من حالم بشدت ...

خدا همیشه کنارمونه.منم همیشه وقتی خیلی ناراحتم ازش میخام ک بغلم کنه.کاش ناراحتی و دردی نبود 

2740
من میفهممت مادرم ۶ سالگی فوت کرد و من تقریبا تنها بزرگ شدم و رنج نامادری به دوش کشیدم و با هزاران سخ ...

خیلی سخت بهت گذشته می‌دونم چیکار میشه کرد تنهایی مارو گرفته 

تو دلم خیلی تنهام خیلی

میفهمم چی میگی👌💔