2737
2734
عنوان

دوستان به راهنماییتون احتیاج دارم

262 بازدید | 15 پست
سلام دوستای خوبم یه مشکلی برای دوست صمیمیم پیش اومده که دیگه خودمون موندیم چیکار کنیم لطفا نظراتتون رو بگین که دوستم که خودش هم عضو نی نی سایته بخونه وراهنمایی بگیره. ممنونیم ازتون 8 سال پیش با عشق ازدواج کرده الان یه پسر 3 ساله داره شوهرش موقع ازدواج هیچی نداشته ولی با کمک وتلاش دوستم الان یه مغازه توی بهترین خ شهر خریدن و... الان شوهرش هوای درس خوندن زده به سرش وداره ترم 2 حقوق رو میخونه البته باتلاشهای دوستم... الان نزدیک 3 ساله با خانواده شوهرش سر یه موضوع پیش پا افتاده به مشکل برخورده وازاون موقع بی توجهی های شوهرش که با تحریک سیاستمدارانه خانوادش شروع شده بود به اوج خودش رسیده تا جایی که پدرشوهرش هرروز خط ونشون میکشه که باید طلاقش بدی ولی دختره به خاطر بچه واینکه چون قبلا یه ازدواج ناموفق داشته همه روتحمل میکنه.ولی این اوایل همسایه های مغازه شوهرش خبر دادن که یه هفته پیش جمعه یه دختر کم سن وسال به عنوان مشتری حدودا 2 ساعت با شوهره توی مغازه حرف میزده وقتی هم این موضوع رو مطرح کرده شوهرش یه کم هول کرده وگفته مشتری بوده واز این حرفا... هرروز هم با هم سر بهونه های الکی که شوهره ازاین دوستم میگیره دعوا دارن وشوهرش میگه دیگه دوستت ندارم وبرو. الان شما با این اوضاع چه پیشنهادی براش دارین
خوب ببین ...
این است دنیایی که به خاطر دیدنش به شکم مادرمان لگد میزدیم !!!
چاره اش برای یه مرد تازه به دوران رسیده یه پیت نفت و یه کبریته
دوستای گلم به کانال خوش اومدید.کانال متعلق به فروشگاه مرزی هست که بعد یه استراحت دوباره لینک رو فعال کردم💕👕👗👚🌷🌷🌹🌹🌹. اینستاگرام من Instagram.com/Turkishcollection1 ارتباط خصوصی با من @mohighj
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
پسره میگه من از اوناییم که با پنبه سر میبرن اصلا دم به تله نمیده که یه طوری دستش رو بشه الان 2 ساله همیشه توی خونه موبایلش روی سایلنته وقتی هم دوستم به این موضوع اعتراض میکنه میگه چون تو حساسی از لجه تو خاموشش میکنم تا حرص بخوری!
خوب ببین ...
این است دنیایی که به خاطر دیدنش به شکم مادرمان لگد میزدیم !!!
ممکنه این کارا فقط از رویه لجاجت باشه تحت فشار خونوادش من جای دوستت بودم به این موضوع حساس نمی شدم. اینجوری فقط اوضاع بدتر میشه دوستت باید صبور باشه و اصلا به کارای که شوهرش واسه عصبی کردنش انجام میده توجه نکنه تا نقشه هایه شوهره نقش بر اب بشه کم کم خسته میشه و دیگه حرصش نمیده
این رفتار ها تموم شدنی نیست...پایه های یه زندگی که سست شد دیگه نمیشه جمعش کرد ...مرد که شاخ و شونه بکشه ولبته با حمایت خانوادش...زندگی رو به دوستت جهنم میکنن...به نظر من باید با خودش بگه کون لقشون و بمونه ببینه تا کجا میخوان پیش برن...
2706