2737
2739
بیایید از لحظات قشنگ بگید به چه صداهایی واکنش نشون میداد؟؟ اصلا به صدا حساس بود نی نی تون تو بارداری ای نه؟؟؟ به صدای باباش چی؟؟؟
من موسیقی موتزارت میزاشتم ماههای هفت به بعدبعدازاینکه گوش میدادم حرکتاش بیشترمیشد بچم قرررررررررررررمیداد
*پرنیاجان*نگاهت راقاب میگیرم درپس آن لبخندکه به من شورونشاط وزندگی مییبخشد.*22اردیبهشت*روز توست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرغ عشق ایشالاکه خدالذت چشیدن این حس رو به همه زنان عالم میبخشه آمیییییییییییییین
*پرنیاجان*نگاهت راقاب میگیرم درپس آن لبخندکه به من شورونشاط وزندگی مییبخشد.*22اردیبهشت*روز توست
2728
اذان روامتحان کن پرنیاالان11ماهشه اذان پخش میشه آروم آرومه اگه ازتی وی باشه میره جلوش میشینه بدون هیچ حرکتی تاتموم بشه
2738
من براش اهنگ میزارم حرکتاش زیاد میشه دیروز فقط قران گوش دادم دخترم اروم بووووووود
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706