2737
2734
من دخترم خیلیییییییییییییی تکون میخورد ...حتی توی نینی سایت تایپیک هم زدم ...جالب بود وقتی شدید تکون میخورد تا باباش را صدا میکردم دیگه اصلاااااااااااااا تکون نمیخورد !!! یا وقتی به شوهرم میگفتم دستت را بزار ببین چه جوری وول میخوره بازم تکون نمیخورد ..
در سرزمین من : نگاه کودکش پر از آرزوست , نگاه جوانش پر از حسرت و نگاه سالمندش پر از افسوس .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مامان گل امیدوارم که همتون به سلامتی زایمان کنید و هیچ مشکلی نداشته باشید اگر برای زایمان در بیمارستان و کاهش هزینه های بیمارستانی سوالی داشتید من در خدمتتون هستم.....
کاهش هزینه های درمانی شرکت تریتا 44045463
من روز پنج شنبه میرم سرکار ...کارم با بچه هاست بعد از مسابقه ای که برگزار میکنم و میام خونه تا روز جمعه حرکتاش عااااااالیه یعنی من حس میکنم این نفس مامان میخواد بیاد بیرون با بچه ها بازی کنه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱