نی نی سایت > تبادل نظر > دوران بارداري > مشكلات، بيماريها و عوارض بارداري و تجربيات مقابله يا تسكين آنها > سونوگرافي در بيمارستان مهر(دكتر الماسيان)(خواهش ميكنم فوري!!!!!!!!!!!!)

موضوع: سونوگرافي در بيمارستان مهر(دكتر الماسيان)(خواهش ميكنم فوري!!!!!!!!!!!!) + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
gole narges پست ها : 682عضویت:1387/2/1
1387/6/20 - 12:42 عصر
سلام به همه مامانا ومنتظراي ني ني اميدوارم همگي سلامت باشيد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من هفته 23 بارداري هستم ودوقلو باردارم.....
خواستم از مامانايي كه در بيمارستان مهر سونوگرافي كردند چند تا سوال بپرسم.....

1)اينكه سونو گرافي دربيمارستان مهر چه فرقي با سونوگرافيهاي ديگه داره؟؟؟؟؟؟؟يعني همون سونومعمولي ؟!؟!آخه خيلي شلوغه ويك ماه يك ماه نوبت ميده؟؟؟؟

دوم:دكتر الماسيان خانمه يا آقا؟؟؟باحوصله و با دقت هست ؟؟؟؟در تعيين جنسيت تبحر داره؟؟؟

3)موقع سونو گرافي اجازه ميدن همسرمون همراهمون بياد داخل تا اونم ني ني رو ببينه؟؟؟

4)اگر نوبت داشته باشيم سر ساعت برات سونو ميكنند يا بازم معطل ميشي؟؟؟؟

آخه من هنوز نميدونم ني ني هاچي هستند !!!!!!!!!!!!!!!!!!و از طرفي هم نوبت ندارم تماس گرفتم با كلي التماس گفتن يه روز بيا بشين بين مريض ميفرستيمت داخل ولي معطلي زياد داره!!!!!!!!!من هم چون دوقلو باردارم استراحت هستم نمي تونم زياد بشينم چون كمردرد دارم و روي رحمم بخاطر دو قلويي فشاره!!!!!!!!!!!!

خواهش ميكنم اگه هركس اطلاعاتي راجع به اين سونو داره راهنمايي كنه واگه ممكنه جواب سوالا ت بالا ي منم بده !!!!!!!!!!!!!
يه دنيا ممنونم از همه اونايي كه راهنمايي ميكنند وبه سوالاتم پاسخ ميدن....
اميدوارم خدا بهتون ني ني هاي سالم وزيبا و باهوش بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Diablita پست ها : 3عضویت:1389/9/26
1390/10/25 - 11:52 صبح
سلام حدود 2 ساعت معطلي داره خانومي تازه اگه وقت داشته باشي اما سونوش خيلي دقيقه
ملينا پست ها : 13395عضویت:1389/9/14
1390/10/25 - 12:07 عصر
دوست عزيزم اگه هزينه برات مهم نيست برو سونو دكتر فرزانه .........خيلي خيلي معتبره و دستگاههاش جديده ولي بديش اينه كه با هيچ بيمه اي قرارداد نداره ........
88774781

دوست من دوقلو بارداره تو هفته 12 جنيست رو بهش گفت.............
براي محبت هايي که عميقند، دور بودن و نبودن هرگز بهانه از ياد بردن نيست
roza پست ها : 668عضویت:1389/7/17
1390/10/27 - 2:04 عصر
من هميشه ميرفتم سونوي فرزانه.در اثر تبليغاتي كه از اين خانوم شنيدم رفتم پيشش.اول برخورد بد كاركنان اونجا كه چون فكر ميكنند كراوات زدند چه خبره.بعدشم 5 دقيقه رو شكمم رو سونو كرد و تموم با يه گزارش خلاصه كه درمورد حجم مايع نوشته خوب بدون ذكر هيچ عددي.فرزانه بنده خدا 3 صفحه گزارش ميده .سونوي ساده اش كه هم قيمت سونوي مهره ده دقيقه و دقيقتره خيلي دقيققتر .تازه اين خانوم وقت زايمان رو هم ده رز زودتر زده كه با بقيه سونوها و حساب دكترم نميخونه.
yeganeh پست ها : 67عضویت:1389/7/30
1390/10/27 - 7:44 عصر
عزيزم دكترالماسي خانم سونوش خيلي دقيق ولي معطليش زياده
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: