2726
سلام به همه مامانا ومنتظرای نی نی امیدوارم همگی سلامت باشید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من هفته 23 بارداری هستم ودوقلو باردارم.....
خواستم از مامانایی که در بیمارستان مهر سونوگرافی کردند چند تا سوال بپرسم.....

1)اینکه سونو گرافی دربیمارستان مهر چه فرقی با سونوگرافیهای دیگه داره؟؟؟؟؟؟؟یعنی همون سونومعمولی ؟!؟!آخه خیلی شلوغه ویک ماه یک ماه نوبت میده؟؟؟؟

دوم:دکتر الماسیان خانمه یا آقا؟؟؟باحوصله و با دقت هست ؟؟؟؟در تعیین جنسیت تبحر داره؟؟؟

3)موقع سونو گرافی اجازه میدن همسرمون همراهمون بیاد داخل تا اونم نی نی رو ببینه؟؟؟

4)اگر نوبت داشته باشیم سر ساعت برات سونو میکنند یا بازم معطل میشی؟؟؟؟

آخه من هنوز نمیدونم نی نی هاچی هستند !!!!!!!!!!!!!!!!!!و از طرفی هم نوبت ندارم تماس گرفتم با کلی التماس گفتن یه روز بیا بشین بین مریض میفرستیمت داخل ولی معطلی زیاد داره!!!!!!!!!من هم چون دوقلو باردارم استراحت هستم نمی تونم زیاد بشینم چون کمردرد دارم و روی رحمم بخاطر دو قلویی فشاره!!!!!!!!!!!!

خواهش میکنم اگه هرکس اطلاعاتی راجع به این سونو داره راهنمایی کنه واگه ممکنه جواب سوالا ت بالا ی منم بده !!!!!!!!!!!!!
یه دنیا ممنونم از همه اونایی که راهنمایی میکنند وبه سوالاتم پاسخ میدن....
امیدوارم خدا بهتون نی نی های سالم وزیبا و باهوش بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیزم اگه هزینه برات مهم نیست برو سونو دکتر فرزانه .........خیلی خیلی معتبره و دستگاههاش جدیده ولی بدیش اینه که با هیچ بیمه ای قرارداد نداره ........
88774781

دوست من دوقلو بارداره تو هفته 12 جنیست رو بهش گفت.............

برای محبت هایی که عمیقند، دور بودن و نبودن هرگز بهانه از یاد بردن نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همیشه میرفتم سونوی فرزانه.در اثر تبلیغاتی که از این خانوم شنیدم رفتم پیشش.اول برخورد بد کارکنان اونجا که چون فکر میکنند کراوات زدند چه خبره.بعدشم 5 دقیقه رو شکمم رو سونو کرد و تموم با یه گزارش خلاصه که درمورد حجم مایع نوشته خوب بدون ذکر هیچ عددی.فرزانه بنده خدا 3 صفحه گزارش میده .سونوی ساده اش که هم قیمت سونوی مهره ده دقیقه و دقیقتره خیلی دقیققتر .تازه این خانوم وقت زایمان رو هم ده رز زودتر زده که با بقیه سونوها و حساب دکترم نمیخونه.
2728