2737
2739
من خونم شهرآراس. واسه خرید معمولا میرم بازار سنتی
آدرس: ستارخان- زیر پل یادگار- بازار بزرگ سنتی

قیمتهاش خیلی مناسبه- من همیشه شلوار لی با قیمت 14-15 تومن میخرم از اونجا. پارسال هم یه شلوار مشکی تنگ واسه زمستون که بوت میپوشم خریدم 12 تومن. پالتو زمستونی البته آخرای زمستون پارسال خریدم 16 تومن. فوق العاده شیک
تازگیها یه مانتو بافت از اونجا خریدم خیلی خوشگله 24 تومن
سلام ستاره جون . من چند ماه پیش از این مغازه خریدم . مارک pj است خیییییلی از جنسش راضیم . من خریدم 18 تومان ولی چند روز پیش رفتم شده بود 24 تومن . آدرسش هم : خیابون ولیعصر . یک کم بالاتر از امیر اکرم . یک مغازه است که فقط شلوار میفروشه پارچه ای - لی - کتون و .... امیدوارم بتونی بری و ازش خرید کنی .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
توی پاساژ کیش همه مغازه هاش شلواراشونو حراج کردن همه مدل شلوار لی فقط 18000 تومن خونه دارو بچه دار زنبیل و ور دارو بیا!!!!!!!!!!! ستاره جان شوخی کردم ناراحت نشی ها؟؟؟؟؟؟؟؟ توی هفت حوض هم چند تا مغازه حراجی زدن
آتنا جون کوچه برلن خیلی هم ارزون نیست. من و شوهرم اونجا زیاد میریم اما معمولا خرید نمیکنیم. من فقط لباس عقدم رو از اونجا خریدم. یه مغازه بود سوئیشرت داشت واسه شوهرم میخواستیم بخریم میداد 40-50 تومن. البته خیلی شیک بود. اما رفتیم بازار سنتی شبیه همون دیدیم 28 تومن
ندا راست میگه منم پارسال رفتم همین بازار سنتی شلوار خرید دو تا خیلی خیلی ارزون بود و هم خوشکل منم 15 خریدم

عسل خانه ما هفت حوض هست کجا حراج زده منم برم بخرم دیروز که رفتم حراجی ندیدم یه بوت ساق کوتاه دیدم خیلی خوشگل بود زده 50 تومان ..........
2740
آویشن جون من با خواهرم رفتم اونجا و خوب بلد نیستم فقط یادمه توی هفت حوض دست راست خیابون یه خیابون فرعی هست اول خیابون فرعی یه پاساژه که چند تا پله می خوره می ره بالا. شلوارهای خیلی شیک با قیمت مناسب داره خواهرم خرید 21000 تومن خیلی قشنگه
سلام من همیشه از بوستان توی میدان پونک می خرم .قیمتهاش خیلی مناسب و همینطور متنوع است.2

هفته پیش از یه مغازه به نام لیدی اسپرت تو بوستان خریدم 25 تومان.یه مغزه بزرگ هم چند تا مغازه اون ور

تره لیدی اسپرت هست که شلوار پارچه ای و جین هم داره که از اونم خرید می کنم.
نقطه جان 14 بهمن به دنیا اومد

Lilypie First Birthday tickers
2706