2737
2739
سلام

الان زمینه موهام مشکی + قهوه ای رنگ شده است (پاییناش) ... می خوام زمینه موهام رو نسکافه ای کنم

فرمولشو بهم می گین؟
من موفق خواهم شد و به همه اهدافم حتما خواهم رسید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوستان من رنگ موهام بین نسکافه ای و شکلاتی هستش رنگش خیلی خوشگله هر جا میرم توی مترو یا مهمونی همه ازم میپرسن موهات و چه رنگی گذاشتی اگه کسی توی این مایه رنگها دوست داشت بگه تا فرمولش رو بگم . فقط اینکه من تا یکشنبه نیستم .اگه کسی خواست تا ساعت 2 میتونم جواب بدم
انجمن حمایت از بیماران ام اس شماره کارت: 6037991199513262
2740
سلام دوستان
بله عزیزم چرا نمیشه.
از رنگ موی مارک bes (مارکش باید حتما همین باشه چون این شمارش خیلی خیلی خوشرنگه) شماره 7/7 با رنگ موی شماره 3/8 یا 3/9 (برای طلایی شدنشه ) مارکشم فرق نمیکنه (من پادینا میگیرم) -به مقدار مساوی با اکسیدان 9% مخلوط میکنید اگه بخواین یه کم تن قرمزی داشته باشه به اندازه انگشت سبابه هم 55/6 بهش اضافه میکنین.البته اینم بگم که روی موهای مشکی شاید دقیقا همین رنگ در نیاد و یه کم تیره تر بشه اما یکی دوبار که این رنگ روی موهاتون تکرار بشه خیلی خیلی خوشرنگ میشه
خیلی ممنون شیما جون

هم اسم من هم هستی..منم از راهنماییت استفاده کردم:-)

منم موهام نا مرتب شده میخوام رنگ کنم،ریشه هام حدود سه سانت در اومده پاییناشم رنگ قهوه ای که انگار زنگ زده..

نمیدونم چه رنگی کنم!!خ
دوستش دارم...چرا که میشناسمش،به دوستی و یگانگی.
خواهش میکنم عزیزم . والا من خیلی از رنگ کردن و اینها سر در نمیارم میترسم راهنماییتون کنم موهات خراب بشه اما من وقتی موهام 3-4 سانت هم دراومده باشه از این رنگ که میزنم کاملا یک دست میشه و مشکلی ایجاد نمیکنه یه بار امتحان کن شاید روی موهات خوب شد عزیز