2737
2739
عنوان

هزار راه نرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 429699 بازدید | 12698 پست
مرد تنهایی نمیتونه بره کنسل کنه.....

وقتی نره دنبال کارها خود به خود کنسل میشه
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1
سلام فافا جون ی پا وکیل شدیا
...
طلاق خلع :
همه اونایی که فافا گفت و زن چیزی رو بذل میکنه و برگشت باید از طرف زن باشه و برگشت بذل از طرف مرد
...
ساحل جان همه اونایی که فافا گفت و
مرد میتونه با گفتن لفظ هم برگرده در اینصورت طلاق باطله
...
پاپریکا
توی توافقی که خواهان مرد هستش فرقی هم میکنه؟مرد میتونه بره کنسل کنه؟
اگر توافقات جلوی قاضی نباشه و تا زمان پایان دادرسی میشه عوضش کرد . هم خواهان و هم خوانده . چون این توافقات سندیت نداره و اقرار ارجع است
منتظر نی نیمم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان خوبین؟ مامی یاس جون قسمت شکمشرو دستمال مرربوط بزار سمت طحال چون خون میاد از تو طحال جریان پیدا میکنه سریعترین راه پایین آوردن تب هست. سیب بده بخوره رنده کن اگر نمیتونه خودش بخوره.
2728
سلام دوستان خوبین؟ مامی یاس جون قسمت شکمشرو دستمال مرربوط بزار سمت طحال چون خون میاد از تو طحال جریان پیدا میکنه سریعترین راه پایین آوردن تب هست. سیب بده بخوره رنده کن اگر نمیتونه خودش بخوره.
مامی یاس اصلادوست ندارم! ولی دیگه وقتی آدم کارش به دادگاه میفته یادمیگیره......مرده شور دادگاه خانواده رو ببره!

بمیرم الهی......عفونت داره؟ منم پسرم 2-3 روز کامل تب داشت......حتما عین پسر من شده. باید دوره اش بگذره. ..

***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1
2740
سلام دوستان
صبح همگی به خیر
من تقریباً دو هفته است که به این تاپیک اومدم و از اول شروع کردم به خوندن اما فقط تا صفحه 90 تونستم بخونم دیگه خسته شدم و اومدم بنویسم
با خوندن نوشته هاتون خیلی چیزها یاد گرفتم و مصمم تر شدم و قوی بودن رو از شما یاد گرفتم
واقعاً آفرین به شما که اینقدر با اراده و محکم هستین
من متولد 64 هستم
2 سال عقد بودم و 2 سال ونیم با همسرم زندگی کردم به دلیل اینکه اون خصوصیات اخلاقی بد زیادی داشت تصمیم گرفتم ازش جدا بشم
وکیل گرفتم و مهریه ام رو گذاشتم اجرا
5 ماهه که جدا از همسرم زندگی میکنم
شنبه جلسه دادگاه مهریه امه
اگه امکان داره کمی منو راهنمایی کنین
تازه فهمیدم که بازی های کودکی حکمت داشت! .. زووووو.. تمرین روزهای نفس گیر زندگی ... الاکلنگ، تمرین دیدن بالا و پایین دنیا ... سرسره، تمرین سخت بالا رفتن و راحت پایین اومدن ... گل یا پوچ، دقت در انتخاب!
سلام صبا جون
نه عزیزم خوشبختانه یا بد بختانه شوهرم مالی نداره فقط یه سپرده بانکی داشت که دو روز قبل از اینکه وکیلم نامه ببره برا بانک متوجه شده بود که من مهریمو گذاشتم اجرا اون حساب رو خالی کرده بود
کارش اداریه نامه هم برا کارش دادیم
جلسه اول دادگاه 2 ماه پیش بود و قاضی پیشنهاد داد توافقی باشه ما هم قبول کردیم و خودش و وکیلش تو این مدت هیچ کاری نکردن و دوباره شنبه جلسه است
تازه فهمیدم که بازی های کودکی حکمت داشت! .. زووووو.. تمرین روزهای نفس گیر زندگی ... الاکلنگ، تمرین دیدن بالا و پایین دنیا ... سرسره، تمرین سخت بالا رفتن و راحت پایین اومدن ... گل یا پوچ، دقت در انتخاب!
اگه مال و اموالی نداشته باشه یه مقداری رو پیش قسط برات می ذارن بقیه هم قسطی. چون کارمند هست ماه به ماه از حقوقش کم می کنن، این خوبه.
یه مقداری رو ببخش، تا هرجا هم که می تونه مهریه و نفقه رو ازش بگیر و برو طلاق توافقی بگیر وگرنه باید حالا حالاها بدوی تو این دادگاه ها.
برای من اول 45 تا سکه پیش قسط گذاشتن اقا رفت اعتراض زد شد 15 تا پیش قسط. هر چهارماه هم یه سکه کامل. اخرش هم همه رو بخشیدم.
ببخشید صبا جون من کاری برام پیش اومد میبایست سریع میرفتم الان اومدم
من متاسفانه با قوانین دادگاه آشنا نیستم و نمیدونم چطوری حکم میدن
شنبه حکم میدن یا بعد از جلسه حکم میدن؟ نمیدونم شنبه تو جلسه قراره چه اتفاقی بیافته؟

همسرم متاسفانه خیلی خسیسه و هرکاری میکنه تا یه قرون از پولش به من نرسه و حتی وکیل گرفته منم برام مهم نیست چون خیلی اذیتم کرده میخوام کمی اذیت بشه

احساس میکنم لج کرده و میخواد با راههای مختلف حرصمو در بیاره اصلاً آدم نیست
2706